https://reporter.zp.ua

F63.9 Хвороба кохання (фільм)

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

“`html

“F63.9 Хвороба кохання” (фільм)

Загальний огляд

“F63.9 Хвороба кохання” (рос. “F63.9 Болезнь любви”) – це романтично-лірична комедія, спродюсована спільно росією, Францією та Україною у 2021 році. Фільм розповідає про незвичайну любовну історію між лікаркою-венерологом Оленою (зіграла Любов Аксьонова) та космонавтом Олександром (зіграв Олександр Яценко). Назва фільму походить від коду F63.9, під яким Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) класифікувала кохання як психічне відхилення, поряд з алкоголізмом, клептоманією та токсикоманією.

Фільм використовує тему секретного космічного експерименту, в якому космічні імплантати використовують для впливу на поведінку та емоції людей. Цей експеримент стає каталізатором розвитку стосунків між Оленою та Олександром.

Сюжет

Дія фільму відбувається в Москві. Олена, лікарка-венеролог, намагається втекти від свого самотнього існування, а Олександр, космонавт, готується до своєї наступної космічної місії. Їхня зустріч випадкова і викликає в них глибоку прихильність.

Незабаром Олександр виявляє, що є частиною засекреченого космічного експерименту, в рамках якого йому вживлені імплантати, що впливають на його емоції. Ці імплантати здаються Олені хворобою, і вона намагається допомогти коханому позбутися них.

Крім того, сюжет фільму зосереджений на знайомстві молодої пари з загадковим пенсіонером Георгієм (зіграв Олексій Серебряков), який розкриває їм секрети космічного експерименту і допомагає їм протистояти владі.

Теми фільму

Фільм “F63.9 Хвороба кохання” досліджує кілька важливих тем:

Природа кохання

Фільм ставить під сумнів традиційне розуміння кохання як хвороби. Герої переживають всю гаму емоцій, від пристрасті до болю, що кидає виклик ідеї кохання як психопатології.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Етика наукових експериментів

Фільм підіймає питання етичності та наслідків наукових експериментів, проведених на людях. Експеримент, до якого залучений Олександр, порушує права людини і має серйозні наслідки для його життя і стосунків.

Пошук себе та свободи

Фільм також розповідає про особисте зростання та пошук свободи. Олена і Олександр намагаються подолати свої обмеження і взяти своє життя під контроль, незважаючи на вплив зовнішніх сил.

Виконавці та творча команда

У фільмі знялися:

* Любов Аксьонова в ролі Олени
* Олександр Яценко в ролі Олександра
* Олексій Серебряков в ролі Георгія

За фільмом стоїть творча команда під керівництвом:

* Режисер: Роман Волобуєв
* Сценарист: Сергій Торкачевський
* Продюсер: Ігор Толстунов

Відгуки та сприйняття

Фільм “F63.9 Хвороба кохання” отримав змішані відгуки критиків і глядачів. Деякі високо оцінили його оригінальний сюжет і соціальні теми, а інші критикували його за нерівний сюжет і поверхневу характеристику персонажів.

“F63.9 Хвороба кохання” – це інтригуючий і викликає роздуми фільм, який досліджує складну природу кохання, етику наукових експериментів і пошук свободи та самопізнання. Його оригінальна ідея і талановитий акторський склад роблять його вартою перегляду історією, яка змушує задуматися про природу людини та суспільства.

Часті запитання

1. Яка основна ідея фільму “F63.9 Хвороба кохання”?
Фільм ставить під сумнів традиційне розуміння кохання як хвороби і досліджує етику наукових експериментів.
2. Хто зіграв головні ролі у фільмі?
Любов Аксьонова (Олена) та Олександр Яценко (Олександр).
3. Який жанр фільму?
Романтично-лірична комедія.
4. Які основні теми фільму?
Природа кохання, етика наукових експериментів, пошук себе та свободи.
5. Чи отримав фільм позитивні відгуки?
Фільм отримав змішані відгуки, деякі критики хвалили його оригінальний сюжет, а інші критикували нерівний сюжет і поверхневу характеристику персонажів.

“`

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 22 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.

Останні новини

Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".