https://reporter.zp.ua

Ескудо Кабо-Верде

# ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Ескудо Кабо-Верде: Національна Валюта Островної Держави

Обмінний Курс Ескудо Кабо-Верде

Ескудо Кабо-Верде (CVE) є офіційною валютою Кабо-Верде, архіпелагу островів, розташованих в Атлантичному океані на захід від узбережжя Африки. Один ескудо ділиться на 100 сентаво.

Станом на травень 2023 року обмінний курс ескудо до долара США становить приблизно 1 CVE = 0,0092 USD. Це означає, що 1 долар США еквівалентний приблизно 109 ескудо.

Історія Ескудо Кабо-Верде

Ескудо було введено в обіг 1 липня 1977 року, замінивши португальський ескудо, який використовувався в країні під час колоніального періоду. Ескудо було прив’язане до португальського ескудо за курсом 1 CVE = 1 PTE.

У 1999 році Кабо-Верде приєднався до Західноафриканського економічного та валютного союзу (ВАЕМУ), який об’єднав валюти кількох країн Західної Африки. У рамках ВАЕМУ ескудо було прив’язане до франка КФА за курсом 1 CVE = 65,5957 XOF.

Монети та Банкноти Ескудо Кабо-Верде

Монети ескудо випускаються номіналом 1, 5, 10, 20, 50 і 100 ескудо. Банкноти ескудо випускаються номіналом 200, 500, 1000, 2000 і 5000 ескудо.

Монети ескудо мають різноманітні дизайни, на яких зображені рослини, тварини, будівлі та інші символи, пов’язані з Кабо-Верде. Банкноти ескудо також мають різноманітні дизайни, але всі вони містять зображення Амілкара Кабрала, національного героя Кабо-Верде.

Використання Ескудо Кабо-Верде

Ескудо є законним платіжним засобом в Кабо-Верде і використовується для всіх видів покупок, послуг та транзакцій. Ескудо також використовується для міжнародних платежів та торгівлі.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Кабо-Верде є популярним туристичним напрямком, і багато туристів купують сувеніри та інші товари за допомогою ескудо. Ескудо також використовується для оплати послуг, таких як транспорт та екскурсії.

Висновок

Ескудо Кабо-Верде є офіційною валютою Кабо-Верде, архіпелагу островів, розташованих в Атлантичному океані. Код валюти CVE, і один ескудо ділиться на 100 сентаво. Поточний обмінний курс ескудо до долара США становить приблизно 1 CVE = 0,0092 USD.

Монети ескудо випускаються номіналом 1, 5, 10, 20, 50 і 100 ескудо. Банкноти ескудо випускаються номіналом 200, 500, 1000, 2000 і 5000 ескудо. Ескудо є законним платіжним засобом в Кабо-Верде і використовується для всіх видів покупок, послуг та транзакцій.

Питання та Відповіді щодо Ескудо Кабо-Верде

1. Яка офіційна валюта Кабо-Верде?
Відповідь: Ескудо Кабо-Верде (CVE).

2. Який поточний обмінний курс ескудо до долара США?
Відповідь: Станом на травень 2023 року 1 CVE = 0,0092 USD.

3. Які монети та банкноти ескудо випускаються?
Відповідь: Монети ескудо випускаються номіналом 1, 5, 10, 20, 50 і 100 ескудо. Банкноти ескудо випускаються номіналом 200, 500, 1000, 2000 і 5000 ескудо.

4. Де використовується ескудо?
Відповідь: Ескудо використовується в Кабо-Верде для всіх видів покупок, послуг та транзакцій. Ескудо також використовується для міжнародних платежів та торгівлі.

5. Чи популярний туризм на Кабо-Верде?
Відповідь: Так, Кабо-Верде є популярним туристичним напрямком, і багато туристів купують сувеніри та інші товари за допомогою ескудо.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 30 12 2023. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".