https://reporter.zp.ua

Ервін фон Віцлебен

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Ервін фон Віцлебен – Воєначальник Третього Рейху та Учасник Спроби Державного Перевороту

Ранні Роки та Кар'єра

Іоб-Вільгельм Георг "Ервін" фон Віцлебен народився 4 грудня 1881 року в місті Бреслау, Німеччина. Він походив з аристократичної прусської сім'ї та вступив до лав армії в 1901 році. Під час Першої світової війни він служив на різних передових позиціях, отримав звання капітана та був нагороджений Залізним хрестом обох ступенів.

Міжвоєнний Період

Після війни Віцлебен залишився в армії і був призначений на різні посади в рейхсвері, армії Веймарської республіки. У 1935 році, після приходу нацистів до влади, він став генерал-лейтенантом.

Друга Світова Війна

Під час Другої світової війни Віцлебен командував 1-ю армією під час польської та французької кампаній. За свої дії він був нагороджений Лицарським Залізним хрестом у 1940 році. Потім він очолював Групу армій D на Західному фронті та брав участь у Нормандській висадці 1944 року.

Антинацистська Опозиція

Незважаючи на свій високий ранг в армії, Віцлебен був одним з ключових членів антинацистської опозиції. Він вважав, що військові дії Німеччини є безрозсудними, і що Гітлер повинен бути видалений з влади. Разом з іншими змовниками він брав участь у змові 20 липня 1944 року, в результаті якої планувалося вбити Гітлера і скинути нацистський режим.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Засудження та Смертний Вирок

Однак замах на Гітлера провалився, і Віцлебен був заарештований. Він був засуджений до страти Народним судом і страчений 8 серпня 1944 року у в'язниці Пльотцензее в Берліні.

Спадщина

Ервін фон Віцлебен згадується як один з героїв антинацистського опору. Він ризикнув життям, щоб спробувати покласти край правлінню нацистів і врятувати Німеччину від катастрофи. Він є символом мужності, патріотизму та відповідальності перед обличчям тиранії.

Ервін фон Віцлебен був німецьким воєначальником, який здобув визнання під час Другої світової війни. Він також був ключовою фігурою в антинацистській опозиції і заплатив найвищу ціну за свою боротьбу за свободу і демократію.

Питання, що Часто Задаються

  1. Чому Ервін фон Віцлебен приєднався до антинацистської опозиції?
  2. Яку роль він відіграв у змові 20 липня?
  3. Як він був схоплений і засуджений?
  4. Якими нагородами він був відзначений?
  5. Як його спадщина впливає на сучасне німецьке суспільство?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 18 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".