https://reporter.zp.ua

Еміль Гірш

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Біографія

Еміль Девенпорт Гірш народився у Лос-Анджелесі, Каліфорнія, США 13 березня 1985 року. Його батько, Майкл Девенпорт Гірш, художник, а мати, Маргарет Естер (уроджена Вілер), шкільний учитель. Еміль має старшого брата, Аріана.

Гірш виявляв інтерес до акторської майстерності з раннього віку, знімаючись у шкільних п'єсах та короткометражних фільмах. У 1998 році він спробував свої сили на роль у фільмі "Армагеддон". Хоча він не отримав роль, він справив враження на режисера Майкла Бея, який пізніше зняв Гірша у фільмі "Перл-Гарбор" (2001).

Початок кар'єри

У 1999 році Гірш дебютував на екрані у фільмі "Ідеальний шторм". За ним пішли другорядні ролі у таких фільмах, як "Цілком таємно" (2000), "Рапутова битва" (2006) та "Альфа Дог" (2006).

Прорив

Прорив Гірша настав у 2007 році, коли він зіграв головну роль у драматичному фільмі Шона Пенна "Тепер я йду у дику далечінь". Його гра ролі Крістофера МакКендлесса, мандрівника, який відмовився від матеріальних благ, була високо оцінена критиками та принесла йому номінацію на премію Оскар за найкращу чоловічу роль другого плану.

Кар'єрні виступи

Після "Тепер я йду у дику далечінь" Гірш зіграв у ряді фільмів, зокрема "Харві Мілк" (2008), "Мисливець на лисиць" (2014) та "Опікун" (2015). Він також з'явився на телебаченні в таких серіалах, як "Навколо світу за 80 днів" (2021) та "Пробудження" (2022).

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Нагороди та відзнаки

За свою роботу Гірш отримав численні нагороди та відзнаки, включаючи премію Національної ради кінокритиків за найкращу чоловічу роль другого плану за роль у "Тепер я йду у дику далечінь" та премію Behind the Voice Actors Awards за найкращий голосовий актор другого плану у фільмі "Лоракс" (2012).

Фільмографія

 • "Ідеальний шторм" (1999)
 • "Цілком таємно" (2000)
 • "Рапутова битва" (2006)
 • "Альфа Дог" (2006)
 • "Тепер я йду у дику далечінь" (2007)
 • "Харві Мілк" (2008)
 • "Мисливець на лисиць" (2014)
 • "Опікун" (2015)
 • "Навколо світу за 80 днів" (2021)
 • "Пробудження" (2022)

Особисте життя

Гірш був у відносинах з кількома відомими жінками, зокрема з актрисами Бріттані Сноу та Анушкою Шармою. У нього є один син від його колишньої дівчини Аманди Сейфрід.

Еміль Гірш, відомий своїми переконливими виступами та широким акторським діапазоном, є добре поважаним актором в індустрії розваг. Його кар'єра триває понад два десятиліття, і очікується, що він матиме успіх і в майбутньому.

Часто задаються питання

 1. Яка відома роль Еміля Гірша?
 2. За який фільм Гірш був номінований на премію Оскар?
 3. У якому фільмі Гірш грав мандрівника, який відмовився від матеріальних благ?
 4. У яких телесеріалах з'являвся Гірш?
 5. Чи отримав Гірш премію Оскар за одну зі своїх ролей?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 23 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".