https://reporter.zp.ua

Джо Борг

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Біографія

Джо Борг народився 19 березня 1952 року у Валетті, Мальта. Він здобув юридичну освіту в Університеті Мальти та розпочав свою політичну кар'єру у 1987 році, коли був обраний до парламенту від Націоналістичної партії.

Політична кар'єра

Борг обіймав різні міністерські посади, включаючи міністра юстиції та внутрішніх справ (1998-1999) та міністра освіти (1999-2004). У 2004 році він був призначений міністром закордонних справ.

Роль у вступі Мальти до ЄС

Одним з головних досягнень Борга як міністра закордонних справ було керівництво переговорами Мальти про вступ до Європейського Союзу. Він відіграв ключову роль у забезпеченні підтримки вступу Мальти з боку всіх держав-членів ЄС. 1 травня 2004 року Мальта стала членом ЄС.

Дипломатична кар'єра

Після виходу з уряду в 2008 році Борг був призначений Верховним представником ЄС із зовнішньої політики та політики безпеки. У цій ролі він відповідав за координацію зовнішньої політики ЄС та представництво Союзу на міжнародній арені. У 2010 році він вийшов у відставку з посади Верховного представника.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Відзнаки та нагороди

Джо Борг отримав численні нагороди та відзнаки, включаючи Великий хрест Національного ордена за заслуги перед Республікою Мальта, медаль Шум Шумана та премію Карла Великого.

Особисте життя

Джо Борг одружений на Маріз Борг, у них двоє дітей. Він є прихильником спорту і був капітаном національної збірної Мальти з регбі.

Джо Борг відіграв значну роль в історії Мальти, як міністр закордонних справ і дипломат. Його внесок у вступ Мальти до ЄС та його робота на міжнародній арені залишили значний вплив на країну.

Часто задаються питання

  1. Коли Джо Борг був народжений?
  2. Яку посаду обіймав Борг у Націоналістичній партії?
  3. Коли Мальта стала членом ЄС?
  4. Яку посаду Борг обіймав в ЄС?
  5. Якими нагородами і відзнаками був нагороджений Борг?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 28 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".