https://reporter.zp.ua

Дональд Трамп та Кім Чен Ин зустрілися в Сінгапурі

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

дональд трамп (президент сша) та кім чен ин (лідер північної кореї) перебуваючи в сінгапурі на саміті пообіцяли побувати в країнах один у одного – про це повідомив в рубриці політичних новин сайт newsnetwork.

що робили трамп і ин?

як повідомляють північнокорейські змі, дональд трамп та кім чен ин прийняли запрошення з великим задоволенням. вони вважають, що це буде гарним приводом, щоб налагодити відносини між їхніми державами. історичний саміт лідерів сша і північної кореї розпочався о 9 ранку по місцевому часу. спочатку, як заведено під час таких зустрічей, проходила фотозйомка, під час якої лідери держав обмінялися аж дванадцяти секундним рукостисканням. після чого дональд трамп люб’язно поплескав по плечу кім чен ина і вони усамітнилися на перемови, які продовжувалися 5 годин.

окрім того, під час саміту дональд трамп показав кім чен ину відеоролик, в якому йшлося про ймовірні події на корейському півострові. ролик має назву «історія можливості». корейському політику були продемонстровані можливі перспективи об‘єднання народу кореї.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

за підсумками саміту світові лідері підписали між північною кореєю та сша документ про повну денуклеаризацію корейського півострова. хоча напередодні дональд трамп зробив заяву про те, що не планує укладати ніяких угод кім чен ином, але щось змусило його змінити думку і він поставив свій автограф під документом, який зайняв приблизно півтори сторінки. крім цього, у договорі йдеться про можливість розвитку дружніх відносин між даними країнами.

коли, лідер північної кореї залишив сінгапур, президент сша під час прес-конференції згадав про можливості його візиту у пхеньян. також трамп зазначив, що перемовини його з кім чен ином пройшли дуже тепло, він навіть не очікував такого, тому він люб’язно запросив його у гості. за словами президента сша, всеосяжним і важливим для обох держав являється підписаний документ. трамп пообіцяв, що невдовзі журналісти зможуть отримати його копію. він впевнений, що північна корея не буде затягувати з денуклеаризацією, а проведе її дуже швидко.

змі передбачають, що підписаний договір може мати також інші питання, наприклад, економічна допомога, санкції та права людини.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 15 06 2018. Поданий під Cвіт. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".