https://reporter.zp.ua

Дивись

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Дивись – Дивись

Дивись – "Дивись" (англ. Look Out Below) — американська короткометражна кінокомедія 1919 року, знята Хелом Роачем. У фільмі знімаються Гарольд Ллойд, Мілдред Девіс, Біллі Фаверс та Семмі Брукс.

Сюжет

Гарольд, бродяга, шукає притулок на ніч і потрапляє на балкон багатого багатоповерхового будинку. Не знаючи, що балкон належить багатій спадкоємиці, Гарольд входить у відкриті двері та починає досліджувати будинок.

У цей час спадкоємиця, молода жінка на ім'я Мілдред, повертається додому після вечірки. Не помічаючи Гарольда, вона йде спати. Тим часом Гарольд, знаходячись у стані сну, починає ходити уві сні та переміщати речі по будинку.

Прокинувшись вранці, Мілдред виявляє, що її будинок розгромлено. Спіймавши Гарольда, вона кличе на допомогу свого дворецького, Сміта. Гарольд намагається втекти через вікно, але його ловлять і поневолюють.

Трюки

Фільм відомий своїми вражаючими трюками, багато з яких були виконані самим Ллойдом. Ось кілька прикладів найбільш запам'ятовуваних трюків:

 • Гарольд висить на карнизах і підвіконнях.
 • Гарольд ходить по вузькій дошці, балансуючи на великій висоті.
 • Гарольд падає з балкона на тент, натягнутий над тротуаром.

Актори

Гарольд Ллойд у ролі Гарольда
Мілдред Девіс у ролі Мілдред
Біллі Фаверс у ролі Сміта
Семмі Брукс у ролі поліцейського

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Теми

 • Комедія омани: Фільм наповнений сценами, в яких персонажі потрапляють у кумедні ситуації через непорозуміння та сліпий випадок.
 • Фізична комедія: Гарольд Ллойд був відомий своїми фізичними комедійними навичками, і фільм містить безліч вражаючих трюків.
 • Соціальний коментар: Фільм тонко коментує відносини між багатіями та бідняками, зіставляючи розкішний будинок Мілдред з бідним станом Гарольда.

Вплив

"Дивись – Дивись" був великим успіхом і у критиків, і у публіки. Це був один із перших фільмів, які продемонстрували комедійний і фізичний талант Гарольда Ллойда. Фільм також вплинув на наступні покоління коміків, включаючи Чарлі Чапліна та Бастера Кітона.

"Дивись – Дивись" — це класична короткометражна кінокомедія, яка досі вражає і розважає глядачів. Вона демонструє майстерність Гарольда Ллойда в фізичній комедії і містить кілька незабутніх трюків.

Часто задавані питання

 1. Хто зняв фільм "Дивись – Дивись"?
 2. Хто зіграв у фільмі головні ролі?
 3. Які найвідоміші трюки, виконані у фільмі?
 4. Які теми розглядаються у фільмі?
 5. Який вплив мав фільм на комедійний жанр?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 15 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".