https://reporter.zp.ua

Дитяче щастя та радість батьків у Запоріжжю

# , , , , ,

Редактор: Михайло Мельник

запоріжжя порадувало своїх жителів новиною про те, що скоро закінчиться будування дитячого будинку сімейного типу, при чому він буде використовувати у два рази менше енергії ніж звичайні житлові будинки.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

дитячий будинок розрахований на 12 чоловік – 2 батьків і 10 дітей, вони можуть бути рідними або прийомними. в запоріжжі всього-на-всього один такий садочок. в них набагато краще працювати з дітьми і більш тепліша атмосфера. в майбутньому планується побудувати ще таких 5 садків, вони знаходитимуться в с. тепличне. це дуже зручно, тому що через дорогу розташована школа, близько автобусна зупинка і свіже повітря. коли створювався перший будинок, то всі зручності обговорювалися з сім’єю, яка там житиме.

план будинку: розміщено 8 спален ( з індивідуальними місцями для роботи з дітьми), загальна велика кімната, їдальня, дитячий спортзал, кабінет і туалети).

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 02 07 2015. Поданий під Запоріжжя, Здоров'я, Культура. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".