https://reporter.zp.ua

Бридько Іван Іванович

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Іван Іванович Бридько: Життєвий шлях та внесок у вугільну промисловість

Біографія

Іван Іванович Бридько народився 31 травня 1905 року в селі Іванівка Маріупольського повіту Катеринославської губернії Російської імперії (нині Донецька область України).

У 1922 році почав свою трудову діяльність на шахтах Донбасу. Працював на різних посадах, а з 1938 року був начальником ділянки шахти № 5-6 ім. Димитрова виробничого об'єднання «Красноармійськвугілля».

Під керівництвом Бридька ділянка досягла значних успіхів у видобутку вугілля. Завдяки його організаторським здібностям, впровадженню передових методів праці та раціональному використанню техніки, ділянці вдалося неодноразово перевищувати виробничі плани.

Нагороди та визнання

За свої трудові досягнення Іван Іванович Бридько був двічі удостоєний звання Героя Соціалістичної Праці (1948, 1957). Також був депутатом Верховної Ради УРСР 1-го скликання та Верховної Ради СРСР 5-го скликання. Заслужений шахтар УРСР.

Характерні риси особистості

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Бридько був високопрофесійним керівником, відданим своїй справі. Він володів великими організаторськими здібностями, вмів налагоджувати колектив і мотивувати співробітників. Крім того, він був дуже уважним та дбайливим по відношенню до людей.

Спадщина

Іван Іванович Бридько зробив значний внесок у розвиток вугільної промисловості Донбасу. Він не тільки досягав високих виробничих показників, але й активно ділився своїм досвідом з колегами. Завдяки його діяльності була впроваджена низка нових прогресивних методів видобутку вугілля.

Іван Іванович Бридько був видатним радянським діячем, який значно сприяв розвитку вугільної промисловості та підвищенню добробуту трудящих. Його особисті та професійні якості є прикладом для наслідування.

Питання, що часто задаються

  1. Коли та де народився Іван Бридько?
  2. На якій шахті він працював?
  3. Скільки разів Бридько отримував звання Героя Соціалістичної Праці?
  4. Якими видатними рисами особистості володів Іван Бридько?
  5. Який внесок він зробив у розвиток вугільної промисловості?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 19 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".