https://reporter.zp.ua

Аграрне виробництво в умовах війни – перевезти без втрат

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

український бізнес після повномасштабного нападу рф все частіше почав стикатися з потребою перенесення виробничих процесів на більш безпечну територію україни – на захід. чимало підприємств опинилися в районах активних бойових дій і змушені були евакуюватися в більш безпечні регіони або припинити роботу. сьогодні на території західної україни відкриваються нові ринки, налагоджуються виробничі процеси.

не виняток й відома українська компанія з виготовлення техніки для сільськогосподарських потреб «egritech». виробництво бункерів-перевантажувачів, напівпричепів для перевезення зерна, зерновозів завжди на часі, адже аграрний сектор економіки в нас розвинений чудово й потребує постійної підтримки. в умовах війни виробничі процеси дещо ускладнені, але вони тривають й техніка заводу «egritech» вважається однією з найкращих в нашій країні. інноваційні розробки та технічні новинки систематично впроваджуються у виробничі процеси.

64260d44ac381.png

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

початок війни змусив керівництво заводу прийняти швидке й конструктивне рішення, а головне – перспективне: виробничі процеси заводу «egritech» екстрено перенесли в західну частину країни. частково було перевезено обладнання – це понад 40%. це сталося одразу після наближення російських військ до міста прилуки чернігівської області, неподалік якого розташоване виробництво агротехніки. ведення військових дій унеможливлювало нормальне функціонування заводу. до того ж керівництво аж ніяк не могло ризикувати життями своїх робітників. після релокації у львівську область завод успішно розпочав свою діяльність практично з нуля. вже зараз тут максимально відновлено виробничі процеси й завод щодня нарощує виробництво сільськогосподарської техніки. жителі львову та вимушені переселенці змогли отримати нові робочі місця.

тож правильне й екстрене рішення керівництва компанії дозволило:

  • зберегти існування заводу;
  • створити нові робочі місця;
  • не припиняти виробництва техніки для сільськогосподарських потреб;
  • не втратити технології та досвіду, напрацьованого роками;
  • розширити клієнтську базу;
  • напрацювати нові ринки збуту продукції.

отже, навіть в умовах військового стану бізнес повинен працювати там, де це можливо, платити податки та давати країні ресурс для продовження оборони. компанія «egritech», працюючи на своєму фронті, наближає перемогу україни!

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 25 05 2023. Поданий під Бізнес. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".