https://reporter.zp.ua

185

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

185 – Правління Коммода в Римській імперії: розваги, жорстокість і розорення

Кому була імператорська влада?

Луцій Елій Аврелій Коммод, відомий як Коммод, правив Римською імперією з 180 по 192 роки нашої ери. Він був молодшим сином імператора Марка Аврелія і Фаустини Молодшої. Після смерті батька в 180 році Коммоду було 19 років, і він успадкував імперію разом зі своїм старшим братом Марком Аврелієм Антоніном.

Автократія та жорстокість

Після короткого періоду співіснування з братом, Коммод позбувся його і став одноосібним імператором. Його правління було відзначене автократією і жорстокістю. Він засудив до смерті багатьох високопоставлених осіб, включаючи свого тестя і свого начальника преторіанської гвардії. Його підозрілість і манія переслідування призвели до численних випробувань і страт.

Розваги та дебоширство

Коммод був відомий своєю нестримною пристрастю до розваг і дебоширства. Він був фанатом гладіаторських боїв і часто сам брав у них участь. Його вистави були відомі своєю жорстокістю і марнотратством. Коммод також віддавався надмірностям, таким як гулянки, пиятика і сексуальні ексцеси.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Фінансове розорення

Щоб фінансувати свої надмірності, Коммод вилучив гроші з державної скарбниці. Він також конфіскував майно заможних громадян. Його фінансова політика призвела до інфляції, зменшення податкових надходжень та остаточного розорення держави.

Остаточне падіння

Згодом поведінка Коммода стала все більш непередбачуваною і тиранічною. Він оточив себе лестощами і був ізольований від свого народу. У 192 році його стратили змовники, які включали його власну наложницю Марцію.

Правління Коммода було одним із найтемніших періодів в історії Римської імперії. Його автократія, жорстокість, надмірності та фінансова безвідповідальність призвели до дестабілізації та остаточного падіння держави.

Запитання, що часто задаються

  1. Хто був імператором до Коммода?
  2. Чому Коммод убив свого брата?
  3. Яким видам розваг віддавав перевагу Коммод?
  4. Як Коммод фінансував свої розваги?
  5. Яким було значення правління Коммода в історії Римської імперії?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 18 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".