Як часто повинно проводитись вимірювання рівня 25(ОН)D у загальній популяції?

Частота вимірювання рівня 25(ОН)D у загальній популяції залежить від ризику дефіциту вітаміну D у конкретній популяції та її потреб. Лікарі можуть рекомендувати вимірювання рівня 25(ОН)D для осіб з підвищеним ризиком дефіциту вітаміну D, наприклад, для людей, які живуть в регіонах з обмеженою сонячною експозицією, або для тих, хто має високий ризик розвитку хвороб, пов’язаних з дефіцитом вітаміну D.

Для загальної популяції, щорічний скринінг на дефіцит вітаміну D не є необхідним, якщо у людини немає ризикових факторів дефіциту вітаміну D. Лікарі можуть рекомендувати вимірювання рівня вітаміну D кожні 2-3 роки для забезпечення оптимального рівня вітаміну D і забезпечення здорового стану кісток. Проте, у випадках, коли людина знаходиться під лікуванням дефіциту вітаміну D, може бути необхідне більш часте вимірювання рівня вітаміну D під час лікування.

Отже, рекомендована частота вимірювання рівня 25(ОН)D може бути індивідуальною і залежати від ризикових факторів дефіциту вітаміну D та стану здоров’я пацієнта. Рекомендується звернутися до лікаря для отримання індивідуальної консультації щодо вимірювання рівня 25(ОН)D.

Поділитися:
Опубліковано на Feb 22 2023. Поданий під Здоров'я. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire