Василь Хмельницький створив Ufuture Investment Group

Ufuture Investment Group представляє компанії та проекти підприємців в Україні, а також на міжнародному рівні. Створив дану групу філантроп та успішний український підприємець Василь Хмельницький. Головний офіс групи знаходиться в Брюсселі.

Інвестиційна група Ufuture

Український підприємець об‘єднав соціальні ініціативи та свої бізнес проекти під брендом Ufuture Investment Group. Завдання даної компанії полягає в розвитку перспективних передових галузей України шляхом залучення світового досвіду, іноземних інвестицій, знань та технологій менеджменту у проекти групи. Першочергово акцент робиться на розвиток високих технологій, відновлення біофармацевтики, енергетики та сучасного агропрому.

До складу Ufuture Investment Group увійшло багато компаній, однією з них є українська провідна девелоперська компанія UDP, яка спеціалізується на великих інфраструктурних проектах. Конгломерат об‘єднав такі бізнес напрямки, як інноваційні парки LvivTech.City та UNIT.City, індустріальний парк «Біла Церква» та UPD Renewables. Група завжди відкрита для залучення нових партнерів та створення спільних підприємств.

Микола Тимощук, який має великий досвід робити у сфері зв‘язків з громадськістю, корпоративних відносин та розвитку бізнесу, призначений директором Ufuture Investment Group. До його обов‘язків входить залучення партнерів та інвесторів, координування міжнародною діяльністю групи.

Ознайомитися детальніше з діяльністю інвестиційної групи Ufuture можна на сайті ufuture.com.

Поділитися:
Опубліковано на May 13 2018. Поданий під Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire