“Разом до Перемоги” – проект волонтерів та воїнів АТО

Зовсім недавно запорізькі волонтери та воїни АТО створили календар на 2016 рік, але виданого тиражу вистачить не всім, тому, через соцмережі “Запорізький медіа центр” звернувся до всіх небайдужих громадян з проханням про допомогу:

“Ініціативу об’єднати зусилля волонтерів і солдатів в один проект” Разом до Перемоги “допоміг втілити в життя Владислав Мороко, керівник департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької ОДА.

У проекті взяли участь і творчі колективи “Оксамит” та салони краси, і фотографи Запоріжжя, вони допомогли створити прекрасні образи волонтерів і воїнів.

Відтепер новий календар кількістю в 200 штук, поки тільки такий бюджет вдалося знайти, поїде в бліндажі та військові частини до нашим бійцям в зону ато. Волонтери та воїни звертаються до всіх небайдужих меценатам, бізнесменам і організаціям, до влади з проханням допомогти надрукувати додатковий тираж календарів “Разом до Перемоги”, щоб кожен воїн і волонтер одержали спільний календар.

Звертатися з підтримкою можна до Владислава Мороко, волонтерам Олені Ярошенко, Максиму Сідоренко і іншим учасникам проекту “.

Поділитися:

Метки: ,

Опубліковано на Dec 4 2015. Поданий під Анонси, Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire