https://reporter.zp.ua

Замфирово

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Замфирово: історія, географія та сучасність

Короткий опис

(болг. Замфирово) – село в Монтанській області Болгарії, яке є частиною общини Берковиця. Населення становить близько 400 осіб станом на 2021 рік.

Географічне розташування

Замфирово розташоване в північно-західній Болгарії на висоті 140 метрів над рівнем моря. Село знаходиться приблизно за 15 кілометрів на південний схід від Берковиці та за 70 кілометрів на північний захід від міста Монтана.

Історія

Перші відомості про Замфирово сягають 16 століття, коли воно було засноване турецькими завойовниками. Назва села походить від імені його засновника – Замфира.

Під час російсько-турецької війни 1877-1878 років село було звільнене від османського панування. Після звільнення Замфирово стало частиною Князівства Болгарія, а згодом – незалежної Болгарської держави.

Населення

Станом на 2021 рік населення Замфирово становить близько 400 осіб. Більшість жителів є болгарами, також проживає невелика кількість ромів. Населення села постійно скорочується через еміграцію та низький рівень народжуваності.

Економіка

Традиційними заняттями жителів Замфирово є землеробство та скотарство. Основними сільськогосподарськими культурами, що вирощуються в селі, є пшениця, кукурудза та соняшник. Тваринництво в основному представлене розведенням корів, овець і кіз.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

У селі є також декілька невеликих підприємств, таких як продуктові магазини, кафе та готелі.

Інфраструктура

Замфирово має базову інфраструктуру, включаючи електроенергію, водопровід та каналізацію. У селі є школа, дитячий садок та поштове відділення. Дороги в селі знаходяться в задовільному стані.

Культура та традиції

У Замфирово є кілька культурних та релігійних пам'яток. У центрі села розташована церква Святого Димитрія, побудована в 1850 році. У селі також є пам'ятник загиблим у війнах за визволення Болгарії.

Жителі Замфирово мають багату культурну спадщину, особливо в музиці та танцях. У селі є кілька фольклорних ансамблів, які виконують традиційні пісні та танці.

Замфирово – невелике, але мальовниче село в північно-західній Болгарії, яке зберігає свою історію та культуру в сучасному світі. Село пропонує туристам можливість познайомитися з традиційним болгарським способом життя та його старовинним шармом.

Часто задавані питання

  1. Яке населення Замфирово?
  • Близько 400 осіб
  1. Коли було засновано Замфирово?
  • 16 століття
  1. Якою мовою говорять у Замфирово?
  • Болгарська
  1. Яка головна галузь промисловості в Замфирово?
  • Сільське господарство
  1. Є в Замфирово пам'ятки архітектури?
  • Церква Святого Димитрія (1850 рік)

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 28 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.

Останні новини

Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".