https://reporter.zp.ua

Залізний лицар

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Залізний Лицар: Історичний Бойовик

(англ. Ironclad) — захоплюючий історичний бойовик режисера Джонатана Інглиша, який перенесе вас у жорстоку і криваву Англію XIII століття. Прем'єра фільму відбулася 4 березня 2011 року, він отримав схвальні відгуки критиків і глядачів завдяки своїй захопливій дії, історичній точності та талановитому акторському складу.

Сюжет

Фільм розгортається у 1215 році в Англії, спустошеній громадянською війною. Після вбивства короля Джона І король принц Людовик VIII Французький прибуває до Англії, щоб відновити порядок і об'єднати баронство. Однак амбіційний барон Реджинальд де Корнволль має свої плани захопити владу і кидає виклик Людовику в облоговому замку Рочестер.

У центрі історії знаходиться невелика група лицарів-тамплієрів на чолі з Томасом Маршалом (Джеймс Пюрфой), які виступають на боці Людовика. Лицарі повинні використати всю свою майстерність і витримку, щоб захистити замок і протистояти переважним силам Реджинальда.

Актори та Ролі

Фільм "Залізний Лицар" може похвалитися вражаючим акторським складом, до якого входять:

 • Джеймс Пюрфой у ролі Томаса Маршала, лідера лицарів-тамплієрів
 • Пол Джаматті у ролі короля Джона
 • Кейт Мара у ролі Ізабелли, коханої Томаса
 • Брайан Кокс у ролі Бішопа
 • Макс фон Сюдов у ролі Кардинала
 • Дерек Джекобі у ролі Реджинальда де Корнволла

Історична Точність

"Залізний Лицар" відображає складний і жорстокий період в англійській історії. Фільм майстерно відтворює середньовічну епоху, включаючи одяг, зброю та архітектуру.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Режисер Джонатан Інгліш ретельно вивчив історичні документи, щоб забезпечити точність подій, зображених у фільмі. Це дозволяє глядачам глибоко зануритися в минуле і відчути на собі жахіття громадянської війни.

Дія та Пригоди

"Залізний Лицар" — це насамперед бойовик, який пропонує захопливі і криваві сцени битв. Лицарі-тамплієри демонструють свої вражаючі навички фехтування, а облога замку Рочестер зображена з неймовірною реалістичністю.

Режисер Інгліш використовує динамічні кадри та швидкий монтаж, щоб створити захоплюючий досвід, який тримає глядачів на краю своїх місць.

Теми та Послання

За своєю суттю "Залізний Лицар" розкриває важливі теми лояльності, хоробрості та самопожертви. Лицарям-тамплієрам доводиться зробити складний вибір, оскільки вони вагаються між своїми клятвами Людовику та власним прагненням захистити замок.

Фільм також досліджує теми влади, амбіцій та наслідків війни. Реджинальд де Корнволл представляє темну сторону влади, в той час як Томас Маршалл і його лицарі-тамплієри втілюють надію на справедливість і єдність.

"Залізний Лицар" — це захоплюючий і продуманий історичний бойовик, який переносить глядачів в жорстокий світ середньовічної Англії. Вражаючий акторський склад, історична точність і захоплива дія роблять цей фільм захопливим і повчальним досвідом.

Часто Задавані Запитання

 • Яка основна тема фільму "Залізний Лицар"?
  • Лояльність, хоробрість і самопожертва
 • Хто грає головну роль у фільмі?
  • Джеймс Пюрфой
 • Коли вийшов фільм "Залізний Лицар"?
  • 4 березня 2011 року
 • Який історичний період зображений у фільмі?
  • Англія XIII століття
 • Який замок зображений в облозі у фільмі?
  • Замок Рочестер

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 18 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".