https://reporter.zp.ua

YAROMIYA – довідка

# ,

Редактор: Михайло Мельник

YAROMIYA (ім’я при народженні — Яромій Мар‘яна Вячеславівна, нар. 1 листопада 1989 р р., м. Сколе, Львівська область, Україна) — українська співачка, авторка пісень.

Життєпис

Мар’яна народилася у м. Сколе Львівської області. Навчалась у школі ЗСШ№ 2 (м. Сколе). У 2009 році закінчила Бориславський медичний коледж, факультет лікувальна справа — спеціальність фельдшер (з відзнакою). У 2016 році закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «фармація» та здобула кваліфікацію провізора. У 2017 році пройдений сертифікат спеціаліста «провізор загального профілю».

З 2022 року по сьогоднішній день — аспірантка кафедри аптечної технології ліків; здобувачка докторки філософії — Національний фармацевтичний університет Міністерства охорони здоров’я України, Харків, НФаУ.

У 2018 році по сьогоднішній день — прийнята на посаду викладача у «Комунальний заклад Львівської обласної Ради, Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти».

Кар’єра

З раннього дитинства Мар’яна мріяла стати співачкою. Брала участь у шкільних вокальних заходах. У студентські роки писала вірші, які досі збережені у рукописному вигляді. Вже у дорослому віці, парелельно з роботою, захоплювалась музикою та самотужки писала пісні, які згодом вирішила спробувати записувати на студії. Перша авторська пісня — «Гітара», яку вирішила записати на студії «GLOVA RECORDS». Згодом, поступово вирішила розвивати це музичне русло та запланувала презентацію свого музичного проєкту за рік до дебюту першої пісні.

Музика

1 червня 2022 року відбулась дебютна презентація пісні «Україна» та саме з цього почався шлях музичної кар’єри співачки. Це авторська пісня, яка народилась у перші дні повномасштабної війни.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

28 червня 2022 року відбулась прем’єра пісні «Журавлі», яка несе у собі всі емоції цього часу, часу війни. Трек, який впевнено крокує у топ-чартах радіостанцій.

27 липня 2022 року відбулась прем’єра пісні «Холодно» присвячена всім захисникам нашої країни. Відео робота на цю пісню пронизана кадрами спражніх героїв, які мужньо захищають нашу країну.

24 серпня 2022 року відбулась прем’єра пісні «Тополя», покладена на рядки вірша Т. Г. Шевченка. Прем’єра пісні та кліпу відбулась саме на День Незалежності України.

30 вересня 2022 року відбулась прем’єра пісні «Чекати тебе», присвячена всім дружинам захисників з Азовсталі, які дуже чекають своїх героїв додому.

1 листопада 2022 року відбулась прем’єра пісні «Вставай країно» разом з відомим саундпродюсером Мар’яном Гловяком «GLOVA». Композиція написана для кожного українця тут чи закордоном та має на меті донести заклик — «вставай». Презентація відео та пісні відбулась у день народження співачки.

21 грудня 2022 року випустила міні-альбом колядок та таку очікувану для фанів колаборацію — дует з відомою українською співачкою Наталкою Карпою. У колядці «Во Вифлеємі» YAROMIYA та Наталка Карпа доносять до кожного з нас ті цінності, які ми маємо максимально розвивати та зберігати, ажде саме у тих традиціях наша культура.

9 лютого 2023 року відбулась прем’єра пісні «Не така» — маніфест всіх дівчат. Саме цю композицію блогери взяли за основу для тренду, який показує особливості дівчат та закликає їх бути собою. Під офіційний звук в Тік Ток відомі блогери мережі відзняли свої відео.

2 березня 2023 року разом з саундпродюсером Маряном Гловяком «GLOVA» створили ремікс на вже відому слухачам пісню «Холодно».

Посилання

Instagram

YouTube

Facebook

Spotify

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 24 12 2023. Поданий під Культура. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".