https://reporter.zp.ua

Янковський Олег Володимирович – довідка

# ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

## **Олег Янковський: Герой України та захисник батьківщини** ##

Олег Володимирович Янковський був українським патріотом, солдатом і героєм, чиє життя трагічно обірвалося під час російської агресії в Україні. Його самовідданість, мужність і незламний дух назавжди залишаться прикладом для всіх, хто бореться за свободу.

### **Відданий син України** ###

Олег Янковський народився 28 січня 1996 року в місті Рівне. З дитинства він був сповнений любові до своєї Батьківщини та прагнення служити їй. Після закінчення школи Олег вступив до військового училища, де він відмінно навчався та підготувався до служби в Збройних силах України.

### **Гідний воїн** ###

У 2014 році, коли росія розпочала окупацію Криму та Донбасу, Олег Янковський без вагань відправився на захист своєї країни. Він воював у найгарячіших точках, завжди проявляючи неабияку хоробрість та професіоналізм. Олег був поранений кілька разів, але ніколи не залишав своїх побратимів.

### **Героїчна смерть** ###

24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Олег Янковський разом зі своїм підрозділом героїчно обороняв свою землю від загарбників. У бою під Києвом він був смертельно поранений, але до останнього моменту не відступав. Олег Янковський мужньо загинув за незалежність та свободу своєї Батьківщини.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

### **Світла пам’ять про героя** ###

Олег Янковський назавжди залишиться в пам’яті українського народу як герой та захисник Вітчизни. Його подвиг став символом незламності та сили духу українських воїнів. Президент України Володимир Зеленський посмертно присвоїв Олегу Янковському звання “Герой України” із врученням ордена “Золота Зірка”. Світла пам’ять про Олега Янковського назавжди житиме в наших серцях.

### **Висновок** ###

Олег Янковський був справжнім героєм, який віддав своє життя за свободу та незалежність України. Його ім’я назавжди залишиться в історії України як приклад мужності, відданості та самопожертви. Ми шануємо пам’ять Олега Янковського та віримо, що його подвиг назавжди буде прикладом для майбутніх поколінь українців.

### **Часті питання щодо Олега Янковського:** ###
1. Ким був Олег Янковський?
2. Коли і де народився Олег Янковський?
3. Як Олег Янковський розпочав свою військову службу?
4. Де і коли загинув Олег Янковський?
5. Якими нагородами було відзначено Олега Янковського?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 20 12 2023. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".