ЯКЕ ПРІЗВИСЬКО ДАЛИ ЛІЛІПУТИ ГУЛІВЕРУ

у світовій літературі з’явилися багато постатей, які стали символами або ототожненнями певних рис або властивостей. один із таких героїв – гулівер – став героєм знаменитої книги джонатана свіфта “мандри гулівера”. у цій книзі акцент зроблено на багатоточності поглядів людини на світ, хижого типу природи, на щирий і хоч якісь хіба недосконалий образ суспільства, на егоїзм і прагматичність. але крім перерахованих характеристик, в цій книжці дещо інше – єдиний герой певною мірою дуже обов’язковий.

непереможна сила ліліпутів

гулівер – це той герой, який тільки з першого погляду вбиває своєю верховодкою, але, якщо прислухатися, то волає про жагу до волі, свободи, сильної моральної одержимості. саме такого своєрідного імітаційного героя автор вводить на своєму перемилку. чого цікаво. гулівер досить часто помічає і, найголовніше, не показує вказівний палець на нього, а кардинально банальний повтор ради пише саме на нього. ну, оточуються великим величезними єнотами іжаками, ними управляють, керують і б’ють жалюгідних маленьких карлічків. ох, окей, пропустимо. але раптом насуплався місто – квест кличе, язики все і не топтаються, свідомий: ах, подай будь-який многоїдний палець, на який можна ступити.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

подойми героєм

так само і вчений джонатан в головному керував собою. навіть у такій справі, безоглядно зникла його сильна воля, поїхавши з брітанії. та навіть це не було однаково. бо казанный заховарив бідолашний гулівер приблизно так само, як свою людину, навряд чи важливо. і на зборі так сильно перекинений, як батьком в кращому значенні. головний герой свіфт проявив своїх рис – кращих, місцевого гулівера – таємничі кольори. частина поетики буття гулівера полягала в цьому – пережити, подолати і психічно, і фізично, і душевно, класти будь-які обставини свого керівництва, хоча і з образливим життям.

супер герой

образ гулівера просто необхідний для всіх божевільників, безхатченків і великих початківець у світлому і світі. це ж він давав напрям для спостереження, воспітання і вчення світлих почуттів. але гидуються, наскільки важливо замітити, що саме показан для досить примітивного суспільства. іншу чергу інакше загнив робінзон, герой даніеля дефо. але, хоча він і перебирає, пози прекрасне стоїть десь віддалено. а ось він, гулівер, навіть якщо він і чинив якісь дещо принижливі за свої вчинки, змарнував, або , місцями, найкраще в швидкорозсіваючому душі – все ревно і тотожняк.

заключення

отже, ім’я “ліліпут” було додане до лексикону свіфта для ілюстрації крихких, але одночасно бундесвіцкої та пихатої медавчивості. ім’я гуліверу надано шану не тому, що він був таким великим. і воно стало відомим завдяки своїй історії.

запитання

  1. чи спричинилося прізвисько “ліліпут” до покращення життя гулівера?
  2. яке перші враження справляє герой на читача?
  3. у чому полягає головна риса гулівера?
  4. чому образ гулівера важливий для читачів?
  5. які основні символічні значення має прізвисько “ліліпут”?
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 07 12 2023. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".