https://reporter.zp.ua

Вулиця Якуба Коласа (Київ)

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Загальні відомості

Вулиця Якуба Коласа – вулиця у Святошинському районі міста Києва, що розташована на житловому масиві Мікільська Борщагівка. Вона пролягає від вулиці Героїв Космосу до бульвару Жуля Верна. Довжина вулиці становить близько 1,5 кілометра.

Історія

Вулиця Якуба Коласа була створена в 1980-х роках під час забудови житлового масиву Мікільська Борщагівка. Вона отримала свою назву на честь Якуба Коласа, відомого білоруського письменника і поета.

Забудова

Вулицю Якуба Коласа забудовано переважно багатоповерховими житловими будинками. Також на вулиці розташовані кілька навчальних закладів, зокрема, загальноосвітня школа №287 та дитячий садок №523.

Транспорт

Транспортна інфраструктура на вулиці Якуба Коласа розвинена. По ній пролягають трамвайні та автобусні маршрути, що забезпечують сполучення з іншими районами міста. Найближчою станцією метро є "Житомирська", що розташована в декількох хвилинах ходьби від вулиці.

Пам'ятки

На вулиці Якуба Коласа розташовані такі пам'ятки:

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

  • Парк "Відрадний" – один з найпопулярніших парків у Святошинському районі. Тут розташовані дитячі майданчики, спортивні тренажери, прогулянкові алеї та штучне озеро.
  • Дитячий центр "Якубино" – сучасний центр, що надає різноманітні послуги для дітей, включаючи розвиваючі заняття, спортивні секції та творчі майстер-класи.
  • Ресторан "Grill Dozor" – популярний заклад, де можна скуштувати страви на грилі та інші смаколики.

Вулиця Якуба Коласа – важливий транспортний вузол та житлова артерія в Святошинському районі Києва. На ній розташовані численні житлові будинки, навчальні заклади, транспортні зупинки та різноманітні заклади сфери послуг. Вулиця також є місцем розташування декількох популярних парків та пам'яток.

Часті запитання

  • Де розташована вулиця Якуба Коласа? Вулиця Якуба Коласа розташована в Святошинському районі міста Києва, на житловому масиві Мікільська Борщагівка.
  • Яка довжина вулиці Якуба Коласа? Вулиця Якуба Коласа має довжину близько 1,5 кілометра.
  • Як можна дістатися до вулиці Якуба Коласа? До вулиці Якуба Коласа можна дістатися на трамваї, автобусі або метро (станція "Житомирська").
  • Які пам'ятки розташовані на вулиці Якуба Коласа? На вулиці Якуба Коласа розташовані парк "Відрадний", дитячий центр "Якубино" та ресторан "Grill Dozor".
  • Чи є на вулиці Якуба Коласа навчальні заклади? Так, на вулиці Якуба Коласа розташовані загальноосвітня школа №287 та дитячий садок №523.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 16 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".