https://reporter.zp.ua

Вітів Анатолій Миколайович

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Ранні роки та освіта

Анатолій Миколайович Вітів народився 22 липня 1960 року в селі Опорець Сколівського району Львівської області. Після закінчення середньої школи служив у Радянській армії з 1979 по 1981 рік. У 1987 році закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю "Електричні мережі та системи".

Політична кар'єра

Політичну діяльність Вітів розпочав у 1990 році як член Всеукраїнського об'єднання "Свобода". З 1994 по 1998 рік очолював Львівську обласну організацію партії.

У 2002 році Вітів був обраний депутатом Львівської обласної ради від ВО "Свобода". У наступні роки він неодноразово обирався депутатом обласної ради та Верховної Ради України:

  • Львівська обласна рада (2002-2006, 2010-2012, 2015-2019)
  • Верховна Рада України (2012-2014, 2019-дотепер)

Діяльність у Верховній Раді

Як народний депутат Вітів був членом Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики (2012-2014), Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки (2014-2019), а також Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України (2019-дотепер).

Він активно брав участь у законотворчій діяльності та виступав з ініціативами щодо захисту прав людини, свободи слова та розширення децентралізації. Зокрема, Вітів був одним з авторів законів про посилення відповідальності за корупцію, про мовну квоту на радіо та телебаченні, про місцеве самоврядування.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Партійна діяльність

Вітів є членом ВО "Свобода" з моменту її заснування. Він займав різні керівні посади в партії, зокрема був головою Львівської обласної організації (1994-1998), заступником голови партії (2004-2012), а з 2012 року є головою парламентської фракції ВО "Свобода".

Вітів відомий своїми націоналістичними поглядами та активною участю у політичних акціях. Він є одним з найвідоміших представників радикального правого крила української політики.

Сімейний стан та особисте життя

Анатолій Вітів одружений, має двох доньок. Він захоплюється спортом, полюванням та туризмом.

Анатолій Вітів є відомим українським політичним діячем, який протягом багатьох років відігравав активну роль у політичному житті країни. Як член ВО "Свобода", він послідовно відстоює націоналістичні цінності та захищає права української нації. Діяльність Вітова у Верховній Раді була зосереджена на питаннях свободи слова, національної безпеки та децентралізації влади.

Поширені запитання

  1. Коли народився Анатолій Вітів?
  2. До якої партії належить Вітів?
  3. Яку освіту він має?
  4. Які посади він займав у Верховній Раді?
  5. Чи є Вітів одруженим?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 17 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".