https://reporter.zp.ua

Важливі критерії при виборі дрона для зйомки

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

дрон

Дрон – це унікальна безпілотна техніка, за допомогою якої з’явилася можливість робити такі знімки та записувати відео, заради яких раніше потрібно було піднімати у повітря гелікоптер. Аерофотозйомка стає все більш затребуваною, а магазин дронів пропонує все більше моделей, що ускладнює процес вибору.

Розглянемо основні критерії, які допоможуть вам вибрати та купити дрон для зйомки, який буде відповідати всім вимогам та побажанням.

Якість зйомки – пріоритетне завдання

На якість зйомки впливає матриця, яка встановлена в камері. Аналогічне правило для камер в дронах. Матриця CMOS розміром 1 дюйм є оптимальним рішенням для просунутих споживчих безпілотних летальних пристроїв. За допомогою подібної матриці можна робити знімки високої якості навіть за умови слабкого освітлення, не говорячи вже про умови нормального освітлення.

Чи є необхідність у 4К?

Різні дрони пропонують різну якість зйомки – від HD до 4К. Якщо ви знімаєте просто для розміщення в соціальних мережах, тоді якості 1080р буде цілком достатньо. Але якщо ви хочете отримати картинку як у кіно, тоді потрібно всерйоз замислитися про якість зйомки 4К. Навіть при обертанні, обрізанні, кадруванні, масштабуванні готового результату знижуватиметься якість – це неминуче. Але в 4К є запас дорогоцінних пікселів, тому можна проводити різні маніпуляції.

Не менш важливим є кадрова частота. Якщо ви хочете досягти високої якості, тоді потрібно вибирати дрон із камерою від 60 кадрів за секунду. Для стандартної зйомки – до 25 до 30 кадрів.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Наявність форматів RAW/DNG

Якщо немає потреби у додатковій обробці фотографій та відео у редакторах, тоді можете не звертати уваги на цей пункт. Але саме формати RAW/DNG відкривають необмежені можливості постобробки. Основна особливість форматів полягає в тому, що у зображенні є вся інформація, яка виходить із матриці камера. Це особливо актуально, якщо вам доводиться проводити зйомку вночі.

Стійкість дрону у повітрі

Ще одним важливим фактором є стабільне зависання, що впливає на якість зображення. При будь-якому несанкціонованому зміщенні дрону кадр змащуватиметься, не кажучи вже про чіткість і різкість. Для забезпечення стійкості, незалежно від погоди, мають бути встановлені якісні деталі – просунута система керування та бортові датчики. Навіть при поломці необхідно встановлювати виключно якісні запчастини для дронів. Стійкі дорожчі моделі, а інші – виключно за повної відсутності вітру.

Наявність гіростабілізованого підвісу

Наявність підвісу – це одне з основних рішень стабільності ваги. Для більшості дешевих дронів підвіс – це лише опція. Якщо ви купите такий варіант, то отримаєте постійну тряску відео. Ідеальний вибір – це підвіс із трьома осями.

Час польоту

Важливо розуміти, що більшість сучасних дронів не літають довше 30 хвилин. А технології, які існують сьогодні, дають змогу збільшити це значення. Вирішити проблему дозволяють додаткові батареї, щоб не очікувати, коли акумулятор зарядиться.

Наявність інтелектуальних функцій

Якісну аерозйомку забезпечують лише якісні дрони. Але також на якість впливатимуть додаткові інтелектуальні функції, які спрощують процес зйомки. Дрони можуть автоматично переслідувати об’єкт зйомки, роблячи селфі та автоматично літати запрограмованим маршрутом. Кожен із квадрокоптерів – це набір унікальних функцій та рішень.

Враховуючи ці критерії, ви можете вибрати та купити дрон для аерозйомки, який буде відповідати всім вимогам, цілям та побажанням.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 07 02 2024. Поданий під Технології. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.

Останні новини

Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".