https://reporter.zp.ua

Васильчиков Дмитро Федорович

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Дмитро Федорович Васильчиков: Актор Українського та Російського Театру Комедії

Біографія

Дмитро Федорович Васильчиков народився 6 листопада 1883 року у Ростові-на-Дону. Справжнє прізвище актора було Васильченко.

У молодості Васильчиков вступив до трупи мандрівного театру і розпочав свою акторську кар'єру. Його талант комедійного актора швидко став очевидним, і він приєднався до Першого Російського драматичного театру під керівництвом М. С. Щепкіна.

Робота в Українському Театрі

У 1920-х роках Васильчиков переїхав до України і став актором Київського українського театру імені І. Франка. Його унікальний комедійний талант і майстерність перевтілення зробили його одним з улюблених артистів публіки.

В Українському театрі Васильчиков зіграв багато яскравих і запам'ятовуючих ролей. Він прославився як виконавець комедійних персонажів, таких як Бельведера в п'єсі "Витівки Скапена" Мольєра, Возного в "Наталці Полтавці" Івана Котляревського і улюбленця публіки Зуріла з водевілю "За двома зайцями" Михайла Старицького.

Робота в Російському Театрі

У 1930-х роках Васильчиков перейшов до Харківського російського драматичного театру імені О. С. Пушкіна. У цьому театрі він також грав переважно комедійні ролі.

Серед його найпопулярніших ролей того періоду були Собакевич у "Мертвих душах" і Подкольосін в "Одруженні" Миколи Гоголя, Санчо Панса в "Дон Кіхоті" Сервантеса і Мишолов у "Банях" В. Маяковського.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Заслужений Артист УРСР

У 1936 році Дмитру Федоровичу Васильчикову було присвоєно звання заслуженого артиста УРСР. Це визнання його видатного внеску в український театр.

Особисте Життя

Першою дружиною Дмитра Васильчикова була актриса Глікерія Богданова-Чеснокова. У шлюбі народився син Микола (1908-1983), який став відомим радянським вченим-фольклористом.

Смерть і Спадщина

Дмитро Федорович Васильчиков помер 20 лютого 1960 року в Харкові. Він похований на Міському цвинтарі.

Спадщина Дмитра Васильчикова як видатного комедійного актора залишилася з ним і після смерті. Його ролі і перевтілення надихнули покоління акторів і досі захоплюють глядачів.

Дмитро Федорович Васильчиков був видатним комедійним актором, який залишив яскравий слід в українському і російському театрі. Його талант до перевтілення, майстерність і відданість справі надихали публіку протягом багатьох десятиліть.

Запитання, що Часто Задаються

  1. Які були найвідоміші ролі Дмитра Васильчикова?
  2. Де служив Васильчиков більшу частину своєї акторської кар'єри?
  3. З якою відомою актрисою був одружений Васильчиков?
  4. Яке звання було присвоєно Васильчикову за його внесок в український театр?
  5. Де знаходиться могила Дмитра Васильчикова?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 30 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".