В Рівному зібрали рекордний донат ЗСУ на ФПВ-дрони

у минулу суботу в місті рівне відбулася благодійна акція, мета якої – зібрати кошти для закупівлі дронів для збройних сил україни. акція під назвою “дрон-допомога” пройшла успішно, і вона стала рекордною за кількістю зібраних коштів.

благодійна акція “дрон-допомога”

благодійна акція “дрон-допомога” відбулася в рівному на спеціально облаштованій площадці. учасники акції мали можливість пожертвувати гроші на спеціальний рахунок, призначений для закупівлі дронів для збройних сил україни. організаторами заходу виступили волонтерські групи та місцеві владні структури.

рекордний донат

акція “дрон-допомога” зібрала рекордну суму грошей на закупівлю фпв-дронів. всього було зібрано [заповнити цифрами] гривень, що є неймовірним досягненням для благодійних акцій такого роду. зібрані кошти будуть передані збройним силам україни для поліпшення їхньої незалежності та ефективності виконання завдань.

використання фпв-дронів в армії

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

фпв-дрони, або дрони з першої особи, є важливим інструментом для збройних сил україни. вони дозволяють здійснювати розвідувальні та навігаційні операції з повітря, що важливо для ефективного ведення бойових дій. за допомогою фпв-дронів можна отримувати важливу інформацію про розташування противника, розклад його рухів та інші дані, які сприяють розробці стратегії.

список учасників акції:

– волонтерські групи із рівного та околиць.
– представники місцевих владних структур.
– мешканці рівного та гості міста.

заключні слова

благодійна акція “дрон-допомога” стала великим успіхом в рівному. зібрані кошти не тільки допоможуть збройним силам україни, але й сприятимуть поліпшенню їхньої ефективності виконання завдань. фпв-дрони є важливим інструментом для розвідки та навігації, і вони стануть справжньою підтримкою воїнам на передовій. долучення громади до благодійних акцій, таких як “дрон-допомога”, показує національну єдність та підтримку збройних сил україни.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 29 11 2023. Поданий під Війна з Росією. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".