https://reporter.zp.ua

У Києві пройде міжнародна конференція Game ON

# , , , , , ,

Редактор: Михайло Мельник

у києві 13-14 жовтня пройде міжнародна конференція game on, присвячена легалізації грального бізнесу в україні, в якій візьмуть участь сам арсеній яценюк, наталія яресько, павло петренко, наталія севастьянова.

з недавніх пір в україні активно обговорюється легалізація грального бізнесу більш детально на сайті ukrainegaming.com. і якщо раніше це питання практично не зрушувалося з мертвої точки, то сьогодні, за словами представників уряду, керівництво країни шукає цивілізовані шляхи для вирішення даного питання.

цього року британське видавництво ace publishing ltd, яке є видавцем журналів casino life і bingo life, а також організатором різних b2b-конференцій та заходів по всьому світу, спільно зі столичною pr-компанією whites communications, вирішили організувати в києві міжнародну конференцію game on, присвячену гральному бізнесу.

що примітно, в якості спікерів на заході виступить сам український прем’єр арсеній яценюк, а також міністр фінансів україни наталія яресько, міністр юстиції україни павло петренко і замміністра юстиції наталія севостьянова. захід відбудеться 13-14 жовтня.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

як розповів співвласник компанії ace publishing ltd глін томас, який має досвід роботи в гральній індустрії більше 20 років, уряд україни виступає за повернення азартних ігор, але робити це потрібно відкрито і прозоро. за його словами, на сьогоднішній день в країні з’явилася відмінна можливість для введення нового законодавства, виграш від якого отримають, як власники грального бізнесу, так і держава.

сьогодні гральний бізнес в україні ukraine gambling, живе в тіні і уряд хоче перетворити його в галузь, працює відповідно до міжнародних стандартів, і сприяє розвитку туризму та створенню робочих місць для населення.

як відомо, до введення заборони на гральний бізнес в україні у даній сфері було задіяно близько 200 000 чоловік. на думку організаторів, якщо уряд україни легалізує гральний бізнес, викоренивши кумівство і корупцію, країна процвітатиме: + 300 000 робочих місць і + $ 100 млн доходу від податкових зборів протягом року.

очікується, що конференцію відвідають понад сто делегатів, в основному, це представники з європи, а також кілька представників з америки. цільова аудиторія game on: керівники вищої ланки, оператори грального бізнесу, виробники та постачальники обладнання, юристи і т.д.

що ж, будемо сподіватися, що на цей раз до питання легалізації грального бізнесу в україні підійдуть більш відповідально, ніж у попередні рази, і дана галузь дійсно зможе законно розвиватися і приносити державі реальні доходи.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 04 09 2015. Поданий під Анонси, Афіша, Події, Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".