https://reporter.zp.ua

Тренінг з елементами психотерапії, спрямований на боротьбу з вигоранням

Редактор: Михайло Мельник

пам’ятаєте, колись ви мріяли про високоякісну медичну освіту?! але згодом зрозуміли, що більшість інформації потрібно здобувати самому.

ви теж вважали, що ніколи не будете працювати у лікарні, в якій обладнання потрібно було змінити ще десятки років тому?! але, на жаль, вам не вдалося уникнути державного розподілу та відпрацювання.

як ви уявляли свій час після насиченого робочого дня? мабуть думали, що будете витрачати його на родину чи саморозвиток, а зараз знов вносите дані до електронної системи охорони здоров’я.

а як щодо поваги зі сторони пацієнтів або ваших прав як лікаря? це часто зустрічається у вашій практиці чи ви читаєте ці слова тільки на папері?!

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

ми гадаємо, що ще трошки та все зміниться. зміни відбудуться, але не так швидко. а любити стіни свого кабінету та кожного пацієнта чекати з посмішкою хочеться вже зараз, оскільки жити – це про «тут і зараз».

якщо через усі труднощі та перешкоди ваші колективи вже виснажилися, стали емоційно спустошеними, байдужими до своїх пацієнтів і до результатів своєї роботи, запрошуємо вас разом на унікальний в україні «тренінг з елементами психотерапії, спрямований на боротьбу з вигоранням», який розроблений медиторією спільно з лікаркою-психіатром, психотерапевтом, яка практикує в рамках гештальт-підходу, вікторією чигрин.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 25 08 2021. Поданий під Здоров'я. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".