https://reporter.zp.ua

Том Карпер

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Том Карпер – Стійкий Демократ і Захисник Делавера

Раннє життя та кар'єра

Томас Річард "Том" Карпер народився 23 січня 1947 року в місті Беклі (штат Західна Вірджинія). Він здобув ступінь бакалавра мистецтв в Університеті Огайо і магістра ділового адміністрування в Університеті Делаверу. Після служби в Корпусі миру Карпер розпочав політичну кар'єру як державний скарбник Делавера з 1977 по 1982 рік.

Член Палати представників США

У 1982 році Карпер був обраний до Палати представників США, представляючи штат Делавер. Він обіймав цю посаду протягом десяти термінів, з 1983 по 2001 рік. Як член Палати представників Карпер відіграв ключову роль в ухваленні Закону про відпустку по сімейним та медичним обставинам, який дозволяє працівникам брати відпустку для догляду за новонародженими або хворими членами сім'ї.

Губернатор Делавера

У 2000 році Карпер був обраний губернатором Делавера. Він обіймав цю посаду два терміни, з 2001 по 2009 рік. Як губернатор, Карпер зосереджувався на освіті, охороні навколишнього середовища та економічному розвитку. Він підписав законопроект, який збільшив фінансування державних шкіл, а також сприяв створенню Управління з охорони навколишнього середовища Делавера.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Сенатор США

У 2008 році Карпер був обраний до Сенату США від штату Делавер. Він обіймає цю посаду з 2009 року. У Сенаті Карпер є членом Комітету з внутрішньої безпеки та державних справ, Комітету з навколишнього середовища та громадських робіт і Комітету з фінансів. Він також є співавтором законопроекту, який передбачає інвестиції у чисту енергетику та скорочення викидів парникових газів.

Політичні погляди

Карпер відомий своєю поміркованістю та схильністю до компромісів. Він є демократом, але часто голосує з республіканцями з питань, таких як податки та фінанси. Карпер підтримує права на аборт і виступає за контроль за обігом зброї, але також є прихильником права на зброю. Він також закликав до реформи імміграційної системи і є прихильником шлюбів одностатевих пар.

Особисте життя

Карпер одружений з Мартою Барретт. У них троє дітей та шість онуків. Він є членом Об'єднаної церкви Христа і відомий своєю стриманістю та повагою до інших.

Том Карпер є багаторічним державним службовцем, який за свою кар'єру обіймав посади державного скарбника, члена Палати представників США, губернатора Делавера і сенатора США. Він є поміркованим демократом, відомим своєю схильністю до компромісів та прихильністю до питань навколишнього середовища, освіти та економічного розвитку.

Часто задавані питання

  1. Коли народився Том Карпер?
  2. Які найважливіші політичні переконання Тома Карпера?
  3. Які важливі посади обіймав Том Карпер до того, як стати сенатором?
  4. Яка основна сфера діяльності Тома Карпера в Сенаті США?
  5. Чи одружений Том Карпер?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 24 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".