https://reporter.zp.ua

Супрун Катерина Миколаївна

# ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!


Катерина Миколаївна Супрун: плід натхненної праці

Захоплення музикою в ранньому дитинстві

Катерина Миколаївна Супрун — українська альтистка, чия майстерність гри на струнному інструменті та щира відданість музиці зачаровують слухачів у всьому світі. Її талант, відточений роками наполегливої ​​праці та натхнення, викликає захопливе відчуття трепету та щирості. Прослідкуємо за шляхом Катерини Супрун від її перших кроків у музиці до отримання престижної премії імені Левка Ревуцького в 2016 році.

Навчання у Національній музичній академії України (НМАУ) ім. П. І. Чайковського

Народившись у Черкасах, Катерина з ранніх років відчувала непереборний потяг до чарівних звуків музики. У віці шести років вона вперше взяла до рук альт, розпочавши захопливу подорож у світ класичної музики. Катерина опановувала тонкощі виконавської майстерності, вбираючи знання та навички від своїх талановитих педагогів у Черкаській дитячій музичній школі №1. У 1997 році вона вступила до Київського державного музичного училища ім. Р.М. Глієра, де продовжила розвивати свій талант.

Перемога на престижних міжнародних конкурсах

У 2001 році юна альтистка стала переможницею престижного Міжнародного конкурсу альтистів імені Юрія Башмета, що засвідчило її безперечний талант та запросило на міжнародну арену. Катерина продовжила переможну ходу, здобувши лауреатські звання на Міжнародному конкурсі виконавців “Primavera Classica” в Угорщині (2004) та Міжнародному конкурсі альтистів у Вінниці (2005). Ці тріумфальні перемоги відкрили їй двері до найпрестижніших музичних сцен світу.

Сольна кар’єра та виступи з провідними оркестрами

Катерина Супрун розпочала свою сольную кар’єру, блискуче виступаючи на всесвітньо відомих музичних фестивалях, таких як “Київ Музик Фест”, “Одеський міжнародний кінофестиваль” та “Львівський музичний салон”. Вона також активно співпрацювала з провідними оркестрами України: Національним симфонічним оркестром України, Національною заслуженою капелою України “Думка”, Національним камерним ансамблем “Київські солісти”.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Викладацька діяльність та виховання нового покоління музикантів

Паралельно з активною концертною діяльністю, Катерина Миколаївна передає свої знання та досвід молодому поколінню музикантів, викладаючи в Національній музичній академії України імені П.І. Чайковського. Вона щедро ділиться своїми секретами виконавської майстерності, надихаючи студентів шліфувати власні таланти, досягати нових висот та прославляти українську культуру на світовій сцені.

Висновок

Катерина Миколаївна Супрун є справжнім взірцем самовідданого музиканта, яка своєю невтомною працею, щирим захопленням музикою та безмежним талантом дарує слухачам незабутні музичні враження. Її перемога в конкурсі імені Левка Ревуцького стала символом визнання її як високопрофесійної музикантки та внесла вагомий вклад у популяризацію української музики у світі.

Часті запитання

  1. Якими були перші кроки Катерини Супрун у музиці?
  2. Катерина Супрун почала грати на альті в віці шести років і відтоді присвятила своє життя музиці.

  3. Які були визначальні моменти в кар’єрі Катерини Супрун?
  4. Катерина Супрун здобула перемогу на престижних міжнародних конкурсах, таких як Міжнародний конкурс альтистів імені Юрія Башмета (2001) та Міжнародному конкурсі альтистів у Вінниці (2005).

  5. У яких оркестрах виступала Катерина Супрун?
  6. Катерина Супрун виступала з такими оркестрами, як Національний симфонічний оркестр України, Національна заслужена капела України “Думка”, Національний камерний ансамбль “Київські солісти” та інші.

  7. Чи веде Катерина Супрун викладацьку діяльність?
  8. Так, Катерина Супрун викладає в Національній музичній академії України імені П.І. Чайковського, щедро ділячись своїми знаннями та досвідом з молодим поколінням музикантів.

  9. Якою є художня концепція Катерини Супрун?
  10. Катерина Супрун відома своєю прихильністю до класичної музики, її бездоганною технікою гри на альті та щирим захопленням виконавством, що дозволяє їй передавати всю глибину та багатство музичного твору.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 21 01 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".