https://reporter.zp.ua

Sneaker Pimps

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Sneaker Pimps – Натхненний тріп-хоп шедевр

Огляд

Sneaker Pimps – це англійський електронний гурт, утворений у 1994 році в Гартлпулі. У складі колективу були Кріс Картер (бас, програмування), Ліам Хаулетт (гітари), Ян Скотт (вокал), Кемерон Маквей (вокал, гітари), Дейв Вестом (ударні) та Кезі Браун (вокал). Гурт прославився наприкінці 1990-х своїм еклектичним стилем, що поєднував елементи тріп-хопу, електроніки, драм-н-бейсу та соулу.

Формування і перший альбом

Гурт Sneaker Pimps утворився після розпаду іншого колективу, під назвою Fluke. Кріс Картер, Ліам Хаулетт і Ян Скотт вирішили створити новий проект, до якого згодом приєднались Кемерон Маквей і Дейв Вестом. У 1996 році гурт підписав контракт з лейблом Island Records і випустив свій дебютний альбом "Becoming X". Альбом став комерційним успіхом, досягнувши 8-го місця у чарті альбомів Великобританії і отримавши платиновий статус у США. Сингли з альбому, такі як "6 Underground" і "Torn", стали міжнародними хітами, закріпивши за гуртом репутацію одного з найважливіших електронних виконавців того періоду.

Другий альбом і творчі зміни

У 1999 році Sneaker Pimps випустили свій другий альбом "Splinter". Альбом відійшов від тріп-хопових коренів гурту на користь більш електронного та емоційного звучання. Альбом був ще одним комерційним успіхом, досягши 2-го місця в чарті альбомів Великобританії та отримавши золотий статус у США. Однак після релізу "Splinter" гурт зазнав серйозних творчих змін. Ян Скотт залишив колектив, а його місце зайняла Кезі Браун, що призвело до більш виразного вокального стилю.

Нова ера та розпад

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

У 2000 році Sneaker Pimps випустили свій третій альбом "Bloodsport". Альбом характеризувався більш експериментальним звучанням, поєднуючи елементи року, джазу та електроніки. "Bloodsport" не набув великого комерційного успіху, і після цього гурт взяв перерву. У 2003 році гурт возз'єднався, випустив четвертий альбом "We Love You…", а також відіграв деякі концерти. Однак у 2007 році Sneaker Pimps офіційно розпалися.

Спадщина

Sneaker Pimps залишаються одним з найвпливовіших електронних гуртів свого часу. Їхній еклектичний стиль, поєднання емоційної глибини та авангардної електроніки, надихнув безліч інших виконавців. Музика гурту, зокрема хіт "Torn", залишається популярною і сьогодні.

Окремі роботи

 • "Becoming X" (1996)
 • "Splinter" (1999)
 • "Bloodsport" (2000)
 • "We Love You…" (2003)

Склад гурту

 • Кріс Картер (бас, програмування)
 • Ліам Хаулетт (гітари)
 • Ян Скотт (вокал)
 • Кемерон Маквей (вокал, гітари)
 • Дейв Вестом (ударні)
 • Кезі Браун (вокал)

Sneaker Pimps – це англійський електронний гурт, який досягнув слави в 1990-х завдяки своїй унікальній суміші тріп-хопу, електроніки, драм-н-бейсу та соулу. Їх дебютний альбом "Becoming X" став платиновим у США, а сингл "Torn" став міжнародним хітом. Гурт продовжував випускати успішні альбоми протягом 1990-х та початку 2000-х років, але зрештою розпався в 2007 році. Музика Sneaker Pimps залишається популярною і сьогодні, надихаючи нових виконавців своїм новаторським стилем.

Часті запитання

 • Хто заснував Sneaker Pimps?
  Кріс Картер, Ліам Хаулетт і Ян Скотт.
 • Який був перший хіт Sneaker Pimps?
  "Torn".
 • Скільки альбомів випустили Sneaker Pimps?
  Чотири студійні альбоми.
 • Чому Sneaker Pimps розпалися?
  Напруга всередині гурту.
 • Хто є вокалісткою Sneaker Pimps?
  Кезі Браун.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 18 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".