https://reporter.zp.ua

Смертельні перегони 4

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Смертельні перегони 4: За межами анархії (англ. Death Race: Beyond Anarchy) – американський фільм 2018 року, четверта та остання частина франшизи "Смертельні перегони". Режисером виступив Дональд М. Патрік, а головні ролі зіграли Френк Грілло, Даніка Патрік, Захарі Квінто та Феліса Рок.

Сюжет

Дія фільму розгортається через чотири роки після подій попередньої частини. Франкейнштейн (Грілло), який став безжальним машиною вбивств після того, як був змушений брати участь у смертельних перегонах, повертається на волю, звільнившись з в'язниці. Він намагається почати нове життя, але його минуле повертається до нього, коли його змушують знову взяти участь у перегонах на життя чи смерть.

Франкенштейн змушений змагатися з новими смертоносними учасниками, щоб виграти головний приз – свободу. На своєму шляху він стикається з ворожими охоронцями, підступними пастками та власними внутрішніми демонами.

Персонажі

  • Франкенштейн (Френк Грілло) – безжальний вбивця, змушений брати участь у смертельних перегонах.
  • Конні Ковальські (Даніка Патрік) – талановита водійка, яка прагне завоювати свободу для себе та інших.
  • Грімс (Захарі Квінто) – директор в'язниці, який керує смертельними перегонами.
  • Джессе Велес (Феліса Рок) – охоронець, яка відповідає за безпеку учасників перегонів.

Теми

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Фільм досліджує теми викупу, помсти та наслідків насильства. Франкенштейн бореться з власною демонами, намагаючись знайти спокуту за свої минулі злочини. Конні прагне свободи, бажаючи вирватися з оков, що утримують її в полоні. Грімс представляє владу і корупцію, які пронизують систему, в якій відбуваються перегони.

Екшн та ефекти

Смертельні перегони 4 – це фільм сповнений напружених перегонів на високій швидкості, запеклих боїв та вражаючих спецефектів. Фільм відзначається реалістичними та захоплюючими гоночними сценами, які переносять глядачів у світ смертельних випробувань.

Рецензії

Фільм отримав неоднозначні відгуки критиків. Деякі хвалили його за захоплюючі дії, інші ж критикували його за слабкий сюжет та дерев'яну акторську гру. Незважаючи на це, фільм припав до смаку шанувальникам франшизи та став комерційно успішним.

Смертельні перегони 4 – це напружений і насичений дією фільм, який пропонує захоплюючі гоночні сцени та цікаві персонажі. Хоча його сюжет може бути не таким складним, як у попередніх частинах, він все ще забезпечує розважальний досвід для любителів жанру.

Запитання, що часто задаються по темі

  • Яка послідовність фільмів франшизи "Смертельні перегони"?
  • Хто грає Франкенштейна у фільмі?
  • Який основний конфлікт у сюжеті фільму?
  • Чи отримав фільм позитивні відгуки критиків?
  • Який головний приз перегонів?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 09 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".