https://reporter.zp.ua

Семенишин Микола Олександрович

# ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Микола Олександрович Семенишин, народився 25 листопада 1969 року в селі Жердя Чемеровецького району Хмельницької області. Військову кар’єру розпочав у 1991 році, закінчивши Донецьке вище військово-політичне училище інженерних військ та військ зв’язку. За час служби обіймав різні посади в органах внутрішніх справ на території Хмельницької та Вінницької областей, а також у Києві.

Кар’єра в органах внутрішніх справ

Після закінчення училища Семенишин був призначений командиром військової частини внутрішніх військ у місті Хмельницькому. З 1994 по 1998 рік служив у відділі охорони громадського порядку УМВС України в Хмельницькій області. У 1998 році переведений до Вінниці, де обіймав посаду заступника начальника відділу карного розшуку УМВС України у Вінницькій області. З 2001 по 2003 рік працював начальником відділення карного розшуку УМВС України в місті Києві. У 2003 році повернувся до Вінниці, де очолив управління карного розшуку УМВС України у Вінницькій області.

Начальник ГУМВС України в Хмельницькій області

У 2005 році Микола Семенишин був призначений начальником ГУМВС України в Хмельницькій області. На цій посаді він пропрацював сім років. За час його керівництва Хмельницька область стала одним із лідерів в Україні за рівнем розкриття злочинів. У 2012 році Семенишин отримав звання генерал-майора міліції.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Заступник Голови Національної поліції України

У 2015 році Микола Семенишин був призначений заступником Голови Національної поліції України. На цій посаді він відповідав за роботу підрозділів кримінальної поліції, карного розшуку та боротьби з наркозлочинністю. У 2016 році отримав звання генерал-лейтенанта поліції. У 2017 році вийшов у відставку.

Нагороди

Микола Семенишин нагороджений багатьма державними та відомчими нагородами, серед яких орден “За заслуги” III ступеня, медаль “За бездоганну службу” I, II та III ступенів, нагрудний знак “Почесний працівник МВС України”.

Висновок

Микола Семенишин є одним із найвідоміших українських правоохоронців. Він пройшов шлях від звичайного міліціонера до генерала поліції. За час служби він обіймав різні посади в органах внутрішніх справ на території Хмельницької та Вінницької областей, а також у Києві. Семенишин відомий своїми високими професійними якостями та відданістю службі.

Часто задаються питання

  1. Де народився Микола Семенишин?
  2. Коли він розпочав свою військову кар’єру?
  3. Які посади він обіймав у органах внутрішніх справ?
  4. В якому році він був призначений начальником ГУМВС України в Хмельницькій області?
  5. Які нагороди він має?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 30 12 2023. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.

Останні новини

Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".