https://reporter.zp.ua

Савчук Володимир Панасович – довідка

# ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

**Володимир Панасович Савчук: історія життя та почесні нагороди**

Володимир Панасович Савчук – це видатна особистість в українській історії, діяч, який зробив неоціненний внесок у розвиток сільського господарства в Україні. Його життя — це історія людини, яка присвятила себе благородній справі, яка змогла зробити світ кращим.

**Сільський хлопчик з великими мріями**

15 січня 1913 року в мальовничому селі Негринці, яке тепер входить до складу Новоселицького району Чернівецької області, народився Володимир Панасович Савчук. З самого дитинства він виховувався в атмосфері любові та поваги до праці. Його родина була заможною, батьки були простими селянами, які прищепили Володимиру любов до землі та сільськогосподарської роботи. Він з ранніх років допомагав своїм батькам у господарстві та бачив, як багато праці та відданості потрібно, щоб виростити хороший урожай.

**Злет кар’єри**

У 1944 році Володимир Савчук, як досвідчений і знаючий фахівець, був обраний головою колгоспу імені Будьонного («Зоря комунізму») Новоселицького району Чернівецької області. На цій посаді він пропрацював понад 30 років. Саме під його керівництвом колгосп став одним із найкращих в УРСР. Він демонстрував високі результати врожайності та прибутковості, став взірцем для інших господарств. Завдяки таланту Володимира Панасовича Савчука в селі Негринці було споруджено школу, лікарню, дитячий садок та інші важливі соціальні об’єкти.

**Голова колгоспу та Герой Соціалістичної Праці**

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Володимир Савчук зумів досягти значних успіхів у сільському господарстві. Він став справжнім лідером і наставником для працівників свого колгоспу. Завдяки його наполегливій праці та грамотному керівництву колгосп «Зоря комунізму» досяг високих показників у виробництві сільськогосподарської продукції. У 1958 році за особливі заслуги у розвитку сільського господарства Володимиру Панасовичу Савчуку було присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці. Це була найвища нагорода в Радянському Союзі, яка присуджувалася за видатні досягнення в праці.

**Депутат Верховної Ради УРСР та почесний громадянин**

Володимир Савчук був не лише успішним сільськогосподарським діячем, але й активним громадсько-політичним діячем. Він неодноразово обирався депутатом Верховної Ради УРСР 4-5-го скликань. На цій посаді він відстоював інтереси трудящих, виступав за розвиток сільського господарства та соціальної сфери. Володимир Панасович Савчук був почесним громадянином Новоселицького району Чернівецької області. Це звання присвоюється людям, які зробили особливо вагомий внесок у розвиток району. За його заслуги і досягнення одну з вулиць міста Новоселиця названо його ім’ям.

**Людина і легенда**

Володимир Панасович Савчук помер 30 квітня 1974 року, а поховали його на рідній землі, в селі Негринці. Він залишився в пам’яті людей як людина, яка присвятила своє життя служінню людям і розвитку сільського господарства. Він був не лише талановитим керівником, але й людиною з великим серцем та щирою любов’ю до землі. Його ім’я навіки вписане в історію України як історія великої людини, яка зробила вагомий внесок у розвиток країни.

**5 найпоширеніших запитань про Володимира Панасовича Савчука:**

1. Коли і де народився Володимир Панасович Савчук?
2. Яку посаду він обіймав понад 30 років?
3. Які нагороди отримав голова колгоспу?
4. Які об’єкти були побудовані в селі Негринці за час його керівництва?
5. У якому році Володимиру Савчуку було присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 23 12 2023. Поданий під Технології. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".