https://reporter.zp.ua

Русалонька (фільм, 2023)

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

1: Створення фільму

1.1: Адаптація класичної казки

Фільм "Русалонька" 2023 року є кінематографічною адаптацією однойменного мультфільму 1989 року, який, у свою чергу, заснований на казці Ганса Крістіана Андерсена. Сценарій картини написали Джейн Голдман і Девід Магі, а режисером виступив Роб Маршалл.

1.2: Залучення зіркового складу

Головну роль принцеси Аріель у фільмі зіграла співачка й акторка Холлі Бейлі. Зірковий склад фільму також включає Меліссу Маккарті в ролі Урсули, Хав'єра Бардема в ролі короля Тритона і Джона Гона в ролі принца Еріка.

2: Музична адаптація

2.1: Співпраця з оригінальним композитором

Музику до фільму написав Алан Менкен, який також був композитором оригінального мультфільму. Він створив нові пісні у співпраці з Лін-Мануелем Мірандою, лауреатом премій "Тоні" і "Греммі".

2.2: Поєднання нових і класичних пісень

Фільм містить як нові пісні, так і улюблені з класичного мультфільму. Серед нових пісень – "Part of Your World", у виконанні Бейлі, і "Under the Sea", виконана Джиміні Крікетом.

3: Сценічний дизайн

3.1: Створення підводного світу

Сценічний дизайн фільму відтворює підводний світ класичного мультфільму, включаючи затоплений замок короля Тритона, корабель принца Еріка та лагуну русалок. Дизайнери використали новітні технології, щоб створити захоплюючі та реалістичні підводні сцени.

3.2: Костюми та грим

Костюми для фільму розробила Коллін Етвуд, володарка премій "Оскар". Костюми Аріель та інших русалок були створені з мережива та тканини, щоб імітувати хвости та луску. Грим Урсули був натхненний драг-стилем і включав протезування макіяжу.

4: Теми та посилання

4.1: Стійкість і самовизначення

Як і оригінальний мультфільм, фільм 2023 року досліджує теми стійкості та самовизначення. Аріель, як і раніше, сильна й незалежна героїня, яка відстоює свої мрії та долає численні перешкоди.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

4.2: Расове різноманіття та представництво

Фільм отримав визнання за свій расовий різноманітний склад акторів, включаючи Бейлі, першу темношкіру актрису, яка зіграла роль Аріель у живій дії. Це рішення викликало деякі суперечки, але також і широку підтримку.

5: Прем'єра та сприйняття

5.1: Касові збори та відгуки критиків

Фільм "Русалонька" 2023 року вийшов у прокат 26 травня 2023 року та зібрав понад 1 мільярд доларів у всьому світі. Критики відзначили чудову гру Бейлі та візуальні ефекти, але також висловили неоднозначні думки щодо деяких змін у сюжеті та персонажами порівняно з оригінальним мультфільмом.

5.2: Відгуки аудиторії

Відгуки аудиторії на фільм були переважно позитивними. Багато глядачів високо оцінили уявну гру Бейлі, захоплюючі візуальні ефекти та ностальгічну привабливість фільму. Однак деякі глядачі висловили розчарування деякими змінами в сюжеті та персонажами.

"Русалонька" 2023 року – це довгоочікувана кінематографічна адаптація класичного мультфільму, яка розширює історію Аріель за допомогою розкішних візуальних ефектів, нових пісень і расово різноманітного складу акторів. Хоча деякі критики поставилися до фільму неоднозначно, він був тепло сприйнятий аудиторією і став комерційним успіхом.

Часто задавані питання

 1. Хто зіграв роль Аріель у фільмі "Русалонька" 2023 року?

  • Холлі Бейлі
 2. Хто був відповідальним за музику та пісні у фільмі?

  • Алан Менкен і Лін-Мануель Міранда
 3. Скільки грошей зібрав фільм у всьому світі?

  • Понад 1 мільярд доларів
 4. Які теми досліджуються у фільмі?

  • Стійкість, самовизначення, расове різноманіття
 5. Які зміни були внесені до сюжету та персонажів порівняно з оригінальним мультфільмом?

  • Точні зміни можуть відрізнятися залежно від думки

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 25 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".