Запоріжжя зустрічає літо. Підготовка пляжів розпочалась

До 1 червня комунальники зобов’язані почистити і підготувати міські пляжі до прийому відпочиваючих. А до 1 травня в Запоріжжі повинні запустити всі функціонуючі фонтани. Також на плечі комунальників лягає прибирання парків, скверів, ігрових і спортивних майданчиків, а також і інших місць масового відпочинку городян, передає v-news.zp.ua.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Зокрема, в Запоріжжі запустять ряд фонтанів на бул. Шевченко, пл. Поляка і пл. Маяковського. З пляжів в місті лише 2 офіційних: пляж Правобережний (біля ДніпроГЕС) і Центральний пляж (на Набережній магістралі). А єдиний пляж в Заводському районі поки не отримав офіційного статусу.

Окрему увагу повинні приділити очищенню дна Дніпра уздовж пляжів, а також налагодження вивезення сміття. Що стосується прибирання зелених зон, тут координація роботи буде налагоджена в кожному районі місцевою адміністрацією.

Most Viewed Posts

Posted by on апр 16 2016. Filed under Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyПоследние новости

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire