Запоріжжя зустрічає літо. Підготовка пляжів розпочалась

До 1 червня комунальники зобов’язані почистити і підготувати міські пляжі до прийому відпочиваючих. А до 1 травня в Запоріжжі повинні запустити всі функціонуючі фонтани. Також на плечі комунальників лягає прибирання парків, скверів, ігрових і спортивних майданчиків, а також і інших місць масового відпочинку городян, передає v-news.zp.ua.

Зокрема, в Запоріжжі запустять ряд фонтанів на бул. Шевченко, пл. Поляка і пл. Маяковського. З пляжів в місті лише 2 офіційних: пляж Правобережний (біля ДніпроГЕС) і Центральний пляж (на Набережній магістралі). А єдиний пляж в Заводському районі поки не отримав офіційного статусу.

Окрему увагу повинні приділити очищенню дна Дніпра уздовж пляжів, а також налагодження вивезення сміття. Що стосується прибирання зелених зон, тут координація роботи буде налагоджена в кожному районі місцевою адміністрацією.

Поділитися:
Опубліковано на Apr 16 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire