https://reporter.zp.ua

Російське лото онлайн

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

російське лото – всеросійська державна тиражна лотерея, яка є комерційною версією народної гри лото. російське лото онлайн є тут.

ведучі

ведучі – михайло борисов, інна вороніна (комп’ютерна група), ірида хусаинова (оголошує анонси майбутніх тиражів російського лото) і юлія островська.

історія

перший розіграш був проведений в прямому ефірі 16 жовтня 1994 року в каналі ртр. у перших тиражах могли взяти участь лише жителі москви.

авторами проекту були чоловік і жінка маргарита клінкевіч і олександр яновскійщь. 09 квітня 1995 відбувся 26-й тираж, в якому брали участь космонавти володимир чергують, геннадій стрекалов і норман тагард, що знаходяться в той момент на орбіті. з борту космічного корабля велася пряма трансляція. з 1995 по 1996 рік в російському лото вперше розігруються автомобілі – «жигулі».

починаючи з 1996 року лотерея стає всеросійської. навесні 2006 року вона виходила одночасно на каналах «росія» і «спорт», причому версія на каналі «росія» була короткою, а на каналі «спорт» – повною. ю

з 2006 року програма виходить на каналі нтв тільки в повній версії щонеділі о 8:15.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

до 2001 року провідний михайло борисов вів гру один. барила з мішка діставали глядачі зі студії, але незабаром були позбавлені такої можливості.
у 2001 році один-єдиний раз михайло борисов не вів телегру, т.к в норильську була нельотна погода, куди михайло борисов відправився з виїзним тиражем, проте назад до тиражу прилетіти не зміг. михайла борисова підмінила його пасія – анна скварнік (маркова) і до борисову прийшла ідея парного ведення тиражу (проте кілька років з 2001-по 2003 рік борисов вів гру один).
на початку існування гри основний розіграш тривав до 77 ходу 1-й тираж від 16.10.94. максимальна кількість залишилися діжок в мішку – 16, було в 2-й тиражі від 23.10.1994. в інших тиражах (наприклад 4, 9, 11, 12, 14, 18, 20. 45 і 54) розіграш тривав до 76 ходу. щоб залучити популярність до лотереї, ходи додавали, і зараз у звичайній грі гра йде до 86 ходу, а в азартній до 87 ходу. в одному з тиражів трансліроравшісь в травні 2010 року на честь дня перемоги, де був примусово розіграний джек-пот в мішку залишалося 2 бочки. особливо популярними у гравців є обов’язковий розіграш джекпоту, коли після останнього ходу витягується бонусний бочонок або сума виграшів додається серед учасників 4-го, 5-го і наступних турів (джекпот більше 10 мільйонів рублів), або джекпот додається до призового фонду лотереї (джекпот менш 10 мільйонів рублів).

з 7 липня 2013 року виходила програма «русское лото плюс», в якому одночасно разом з тиражем «русского лото» проводився тираж «державної житлової лотереї». нині “державна житлова лотерея” стала іменуватися “житлова лотерея плюс” і виходить спільно з лотереєю 6 з 36.

8 грудня 2013 року відбувся ювілейний 1000-й тіраж.щ

19 жовтня 2014 року шоу «русское лото» відзначило 20-річчя в телеефіре.щ

з 6 вересня 2015 року одночасно разом з тиражем «русского лото» проводиться тираж лотереї «золота підкова».

на початку листопада лотерея «русское лото» була об’єднана з лотереями «житлова лотерея», «золота підкова» і «6 з 36» і починаючи з 6 листопада 2016 року виходить з ними в лотерейному блоці «щасливе ранок», відтепер починаючи з цього дня , все лотереї будуть виходити тільки по неділях.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 04 12 2016. Поданий під Cвіт. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".