https://reporter.zp.ua

Роман Коппола

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Роман Коппола

Роман Коппола, що народився 22 квітня 1965 року, — американський режисер, сценарист, кінопродюсер, режисер музичних відео та актор. Він відомий своєю роботою над низкою фільмів та телевізійних шоу, у тому числі над фільмом “Марія-Антуанетта” та серіалом “Моцарт в джунглях”.

Кар’єра

Кар’єра Копполи в кіноіндустрії розпочалася в молодому віці, коли він з’явився в кількох фільмах свого батька, Френсіса Форда Копполи. Пізніше він відвідував Школу мистецтв Тіша при Нью-Йоркському університеті і розпочав кар’єру режисера музичних відео.

Дебют Копполи як режисера повнометражного фільму відбувся у 1999 році з виходом фільму “CQ”. Він продовжував режисувати та продюсувати ряд фільмів, серед яких “Марія-Антуанетта” (2006) та “Острів собак” (2018), у якому він був співавтором сценарію.

Коппола також працював над телебаченням, зокрема над серіалом “Моцарт в джунглях” (2014-2018), за який отримав дві премії “Еммі”.

Продюсерська діяльність

Крім режисури, Коппола також працював продюсером над багатьма фільмами, зокрема над фільмами “Початок” (2010), “Вона” (2013) та “Лобстер” (2015). За свою продюсерську роботу він був номінований на премію “Оскар” за найкращий фільм.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Режисура музичних відео

Коппола зарекомендував себе як відомого режисера музичних відео. Він створив відео для таких виконавців, як Мадонна, Red Hot Chili Peppers та Strokes. Його музичні відео часто характеризуються стильним візуальним стилем та дотепністю.

Особисте життя

Коппола одружений з художницею та режисером Софією Коппола. У них є дві доньки. Він є братом режисерів Софії Копполи, Френсіса Форда Копполи та п’ятьма іншими братами і сестрами.

Роман Коппола — різнобічний кінематографіст, що зробив значний внесок у кіно та телебачення. Його унікальний режисерський стиль, продюсерська робота та музичні відео заслужили визнання як критиків, так і глядачів.

Часто задавані питання

1. У яких відомих фільмах Роман Коппола брав участь як актор?
2. Які нагороди отримав Роман Коппола за свою роботу?
3. Назвіть деякі інші фільми, які Роман Коппола продюсував.
4. Чи має Роман Коппола будь-який стосунок до Френсіса Форда Копполи?
5. Який стиль характерний для режисерської роботи Романа Копполи?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 14 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".