https://reporter.zp.ua

Рене Вівіані

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Рене Вівіані: Життя, Кар'єра та Внесок

Біографія

Жан Рафаель Адрієн Рене Вівіані народився 8 листопада 1863 року в Сіді-Бель-Аббесі, Французький Алжир. Вивчав право в Університеті Екс-Марселя, де здобув ступінь доктора юридичних наук.

Політична Кар'єра

Вівіані розпочав свою політичну кар'єру як депутат Національних зборів Франції в 1893 році. Він швидко здобув репутацію талановитого оратора та прихильника прогресивних реформ.

Двічі Прем'єр-міністр

У 1914 році Вівіані вперше став прем'єр-міністром Франції. Його уряд зіткнувся з викликами Першої світової війни, в якій Франція стала союзником росії та Великої Британії проти Німеччини та Австро-Угорської імперії.

У 1915 році Вівіані знову став прем'єр-міністром, намагаючись стабілізувати уряд і об'єднати країну у війні. Він підписав таємний договір, відомий як Лондонський пакт, який зобов'язував союзників розподілити території Османської імперії після війни.

Інші Посади

Крім посади прем'єр-міністра, Вівіані також обіймав інші важливі посади в уряді Франції. Він був міністром юстиції, міністром освіти та міністром закордонних справ.

Внесок

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Вівіані відіграв значну роль у формі Французької Третьої республіки. Він був прихильником світської освіти, соціальних реформ і мирного вирішення міжнародних конфліктів.

Спадщина

Рене Вівіані помер 7 вересня 1925 року в Ле-Плессі-Робінсоні, Франція. Його пам'ятають як талановитого політика, який служив своїй країні протягом бурхливого періоду. Його внесок у формування Французької Третьої республіки залишається важливим.

Рене Вівіані був видатним французьким політиком, який двічі обіймав посаду прем'єр-міністра та служив на інших важливих посадах уряду. Він був прихильником прогресивних реформ і відіграв значну роль у формі Третьої республіки.

Поширені Запитання

 • Коли і де народився Рене Вівіані?
  • 8 листопада 1863 року в Сіді-Бель-Аббесі, Французький Алжир
 • Скільки разів Вівіані був прем'єр-міністром Франції?
  • Двічі
 • Що таке Лондонський пакт, який підписав Вівіані?
  • Таємний договір між союзниками Першої світової війни, який передбачав розподіл територій Османської імперії після війни
 • Яку посаду Вівіані обіймав крім прем'єр-міністра?
  • Міністр юстиції, міністр освіти, міністр закордонних справ
 • Коли помер Рене Вівіані?
  • 7 вересня 1925 року

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 18 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".