https://reporter.zp.ua

Посібник для початківців пошукової оптимізації (SEO)

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

seo

Коли ви створювали свій веб-сайт, ви, ймовірно, створювали його з урахуванням своїх користувачів, намагаючись полегшити для них пошук і вивчення вашого вмісту. Одним із таких користувачів є пошукова система, яка допомагає людям знаходити ваш вміст. SEO — скорочення від search engine optimization — допомагає пошуковим системам зрозуміти ваш вміст і допомагає користувачам знайти ваш сайт і прийняти рішення про те, чи варто їм відвідувати ваш сайт через пошукову систему.

 

Search Essentials описує найважливіші елементи того, що робить ваш веб-сайт придатним для показу в Пошуку Google. Хоча немає жодної гарантії, що певний сайт буде додано до індексу Google, сайти, які дотримуються Search Essentials, з більшою ймовірністю відображатимуться в результатах пошуку Erfan Azimi Google. SEO означає зробити наступний крок і працювати над покращенням присутності вашого сайту в Пошуку. Цей посібник проведе вас через деякі з найпоширеніших і ефективних покращень, які ви можете зробити на своєму сайті.

 

Тут немає жодних секретів, які автоматично ставлять ваш сайт на перше місце в Google (вибачте!). Насправді деякі пропозиції можуть навіть не стосуватися вашого бізнесу, але ми сподіваємося, що дотримання найкращих практик полегшить пошуковим системам (не лише Google) сканування, індексування та розуміння вашого вмісту.

 

Як працює пошук Google?

Google – це повністю автоматизована пошукова система, яка використовує програми, які називаються сканерами, щоб постійно досліджувати Інтернет, шукаючи сторінки для додавання до нашого покажчика. Зазвичай вам не потрібно нічого робити, окрім публікації свого сайту в Інтернеті. Насправді переважна більшість сайтів, перелічених у наших результатах, знайдені та додані автоматично під час сканування Інтернету. Якщо ви хочете більше, у нас є документація про те, як Google виявляє, сканує та обслуговує веб-сторінки.

Не вистачає часу чи немає бажання пригод? Ви можете найняти професіонала. Ось що слід враховувати.

Через який час я побачу вплив у результатах пошуку?

Кожна внесена вами зміна потрібен деякий час, щоб відобразитися в Google. Деякі зміни можуть набути чинності через кілька годин, інші можуть зайняти кілька місяців. Загалом, ви, ймовірно, захочете почекати кілька тижнів, щоб оцінити, чи позитивно вплинула ваша робота на результати пошуку Google. Майте на увазі, що не всі зміни, які ви робите на своєму веб-сайті, призведуть до помітного впливу на результати пошуку; якщо ви не задоволені своїми результатами, а ваші бізнес-стратегії це дозволяють, спробуйте повторити зміни та перевірте, чи мають вони значення.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Допоможіть Google знайти ваш вміст

Перш ніж робити щось, згадане в цьому розділі, перевірте, чи Google уже знайшов ваш вміст (можливо, вам не потрібно нічого робити!). Спробуйте знайти свій сайт у Google за допомогою пошукового оператора site:. Якщо ви бачите результати, що вказують на ваш сайт, ви в індексі. Наприклад, пошук site:wikipedia.org повертає ці результати. Якщо ви не бачите свого сайту, перегляньте технічні вимоги, щоб переконатися, що нічого технічно не заважає відображатися вашому сайту в Пошуку Google, а потім поверніться сюди.

 

Google переважно знаходить сторінки за посиланнями з інших сторінок, які він уже просканував. У багатьох випадках це інші веб-сайти, які посилаються на ваші сторінки. Інші сайти, які посилаються на вас, — це те, що з часом відбувається природно, і ви також можете заохотити людей відкрити ваш вміст, рекламуючи свій сайт.

 

Якщо ви готові вирішити невелику технічну проблему, ви також можете надіслати карту сайту — файл, який містить усі URL-адреси вашого сайту, які вас цікавлять. Деякі системи керування вмістом (CMS) можуть навіть робити це автоматично за вас. Однак це не обов’язково, і вам слід спочатку зосередитися на тому, щоб люди дізналися про ваш сайт.

 

Перевірте, чи може Google бачити вашу сторінку так само, як користувач

Коли Google сканує сторінку, в ідеалі він має бачити її так само, як і звичайний користувач. Для цього Google повинен мати доступ до тих самих ресурсів, що й браузер користувача. Якщо ваш сайт приховує важливі компоненти, які складають ваш веб-сайт (наприклад, CSS і JavaScript), Google може не розпізнати ваші сторінки, а це означає, що вони можуть не відображатися в результатах пошуку або не мати належного рейтингу за термінами, на які ви націлюєте.

 

Якщо ваші сторінки мають різну інформацію залежно від фізичного місцезнаходження користувача, переконайтеся, що ви задоволені інформацією, яку Google бачить із місця розташування свого сканера, яким зазвичай є США.

 

Щоб перевірити, як Google бачить вашу сторінку, скористайтеся інструментом перевірки URL-адрес у Search Console.

 

Не хочете мати сторінку в результатах пошуку Google?

Вам може бути важливо вимкнути весь сайт або його розділи від показу в результатах пошуку. Наприклад, ви можете не захотіти, щоб ваші публікації про вашу нову ганебну стрижку з’являлися в результатах пошуку. Google підтримує різні способи, які дозволяють вам відмовитися від сканування та індексування ваших URL-адрес. Якщо вам потрібно заблокувати деякі файли, каталоги чи навіть увесь сайт у Пошуку Google, перегляньте наш посібник про те, як запобігти появі вмісту в результатах пошуку.

 

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 11 06 2024. Поданий під Інтернет. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".