https://reporter.zp.ua

Піски (Богодухівський район)

# ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!


  

<b>Піски (інша назва — Чернецьке): затишний куточок Харківщини</b>

<b>Загальна інформація</b>

Піски (інша назва — Чернецьке) — це мальовниче село, розташоване в Україні, у Валківській міській громаді Богодухівського району Харківської області. Воно є частиною Валківського району, який знаходиться в центральній частині Харківської області, за 35 кілометрів від обласного центру — міста Харків.

Село має давню історію, перша згадка про нього датується 1675 роком. За цей час воно пережило багато подій та змін, але зберегло свою самобутню красу та неповторну атмосферу.

Населення Пісків становить 83 особи, що робить його одним із найменших населених пунктів Харківської області. Жителі села переважно займаються сільським господарством, вирощують зернові культури та овочі.

<b>Географічне положення та природні умови</b>

Піски (Чернецьке) знаходяться в лісостеповій зоні, на березі річки Мокрий Мерчик. Село оточене мальовничими лісами та полями, які створюють чудову панораму.

Клімат в селі помірно континентальний, з теплим літом та помірно холодною зимою. Середньорічна температура повітря становить +7,5 градусів за Цельсієм.

<b>Інфраструктура та соціальна сфера</b>

Село Піски забезпечене основною інфраструктурою для комфортного життя. Тут є сільська школа, де навчаються діти з 1 по 9 клас, дитячий садок, амбулаторія, поштове відділення та кілька магазинів.

У селі є також діюча церква, яка є важливим духовним центром для місцевих жителів.

<b>Пам'ятки та визначні місця</b>

Піски (Чернецьке) багате на історичні пам'ятки та цікаві місця. Одним із найвідоміших є

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

<b>Спасо-Преображенський храм</b>

, який був побудований у 1795 році. Церква є цінним архітектурним пам'ятником і відіграє важливу роль у духовному житті села.

Ще однією визначною пам'яткою є

<b>залишки монастиря</b>

, який колись знаходився на території села. Монастир був зруйнований у XVIII столітті, але його руїни досі вражають своєю монументальністю та історичною цінністю.

<b>Висновок</b>

Піски (Чернецьке) — це унікальне село, яке приваблює своєю красою, історією та самобутністю. Тут можна відпочити від міської суєти та насолодитися спокійним життям на лоні природи.

Село є ідеальним місцем для проживання людей, які цінують тишу, спокій та чисте повітря.

<b>Часті запитання</b>

  • <b>Де знаходиться село Піски (Чернецьке)?</b>
  • Село Піски (Чернецьке) знаходиться в Україні, у Валківській міській громаді Богодухівського району Харківської області.
  • <b>Яка історія села Піски (Чернецьке)?</b>
  • Перша згадка про село датується 1675 роком. Воно пережило багато подій та змін, але зберегло свою самобутню красу та неповторну атмосферу.
  • <b>Які природні умови села Піски (Чернецьке)?</b>
  • Село знаходиться в лісостеповій зоні, на березі річки Мокрий Мерчик. Клімат помірно континентальний, з теплим літом та помірно холодною зимою.
  • <b>Які пам'ятки та визначні місця є в селі Піски (Чернецьке)?</b>
  • До визначних пам'яток села належать Спасо-Преображенський храм, який був побудований у 1795 році, та залишки монастиря, який колись знаходився на території села.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 27 01 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".