https://reporter.zp.ua

Перший в Україні фестиваль англомовних театрів ProAct Fest проходитиме в Києві 28 лютого – 1 березня.

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

англомовний театр

proact fest, який щороку збирає театральні колективи та перформерів з усього світу, відбудеться в києві вже втретє.

цьогоріч слоган фестивалю — «limit/less» («не обмежуй!»): на глядачів очікує максимальна свобода творчості від стереотипів і рамок як у темах, так і у техніці виконання. в рамках фестивалю виступатимуть українські колективи з києва, львова, а також — із сша, румунії. всі покази відбуваються англійською мовою. акторам, режисерам та всім бажаючим пропонують лекції та воркшопи з акторської майстерності, ораторського мистецтва та ін.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

серед учасників минулих років — цсм «дах», а також «сузір’я» та «молодий театр». третій proact fest вже вкотре стане майданчиком для незалежних театрів, але щороку запрошує до співпраці усі колективи й виконавців, які мають в репертуарі матеріал англійською мовою.

повна програма фестивалю доступна з 15 лютого у групі фестивалю на facebook (https://www.facebook.com/events/1031160580557242/).

квитки можна придбати за посиланням: https://bit.ly/2m07ake.

фестиваль створений за підтримки англомовної театральної школи proenglish theater, національного центру театрального мистецтва імені леся курбаса в місті києві та національної спілки театральних діячів україни (нстду), порталу «театральна риболовля» та асоціації «український незалежний театр».

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 13 02 2020. Поданий під Афіша. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".