https://reporter.zp.ua

Патерн (фільм)

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Патерн – це український детективний трилер, який вийшов у прокат 17 вересня 2020 року. Режисером фільму є Олександр Шапіро, сценарій написала Олеся Шамінко. Головні ролі виконали Станіслав Боклан, Яков Ткаченко, Андрій Самінін, Вікторія Литвиненко та Ольга Радчук.

Сюжет

Фільм розповідає історію молодого поліцейського на ім'я Кароль (Яков Ткаченко), який розслідує загадкове вбивство відомого бізнесмена. Допомогу йому надає досвідчений детектив Мартинюк (Станіслав Боклан). Розслідуючи справу, Кароль починає виявляти несподівані зв'язку і таємниці, які ховаються за фасадом благополучного містечка.

Теми і мотиви

 • Коррупція: Фільм висвітлює тему широкомасштабної корупції та її впливу на суспільство. Поліцейські та посадовці часто стають співучасниками злочинів, що робить розслідування вбивства складним і небезпечним завданням.
 • Темні секрети: Місто, де відбуваються події фільму, приховує багато темних секретів. Обіцянки і надії ховаються під виглядом брехні і злочинів, що в свою чергу впливають на життя кожного жителя.
 • Пошук справедливості: Головний герой Кароль сповнений рішучості розкрити правду і досягти справедливості, незважаючи на перешкоди, які йому трапляються. Його пошук справедливості стає рушійною силою сюжету.

Персонажі

 • Кароль (Яков Ткаченко): Молодий, амбіційний поліцейський, який прагне викрити злочинівне угрупування.
 • Мартинюк (Станіслав Боклан): Досвідчений детектив, який стає наставником Кароля.
 • Ланцова (Антоніна Хижняк): Прокурор, яка розслідує вбивство бізнесмена.
 • Правдів (Андрій Самінін): Впливовий бізнесмен, який підозрюється у причетності до вбивства.
 • Вероніка (Вікторія Литвиненко): Дружина жертви, яка сама стає об'єктом переслідування.

Стиль і постановка

Фільм Патерн знятий у похмурому та реалістичному стилі. Місто, де розгортаються події, зображено як сирої та небезпечне місце, яке таїть у собі багато секретів. Режисер Олександр Шапіро використовує довге кадрування та напружену музику, щоб створити атмосферу тривоги та невизначеності.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Оцінки критиків

Фільм отримав в цілому позитивні відгуки критиків. Його хвалили за захоплюючий сюжет, сильні виступи акторів та реалістичний зображення корупції та несправедливості. Деякі критики відзначили, що фільму не вистачає оригінальності, але більшість зійшлась на думці, що це захоплюючий та динамічний детективний трилер.

Патерн – це захоплюючий детективний трилер, який розкриває темні секрети українського містечка. Сильні виступи акторів, захоплюючий сюжет та реалістичне зображення корупції роблять його вартим уваги для всіх любителів цього жанру.

Часті запитання

 1. Коли вийшов фільм Патерн?
 2. Хто зіграв головну роль у фільмі?
 3. Які основні теми розкриваються у фільмі?
 4. Який режисер поставив фільм Патерн?
 5. Як критики оцінили фільм Патерн?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 29 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".