https://reporter.zp.ua

Опалєв Валентин Олегович

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Валентин Олегович Опалєв: Актор, Продюсер і Медіамагнат

Біографія

Валентин Олегович Опалєв народився 4 липня 1958 року в місті Котовськ Одеської області. З дитинства виявляв інтерес до театру та кіно, брав участь у шкільних постановках. Після закінчення школи вступив до Одеського національного університету імені І. І. Мечникова на спеціальність "Журналістика".

Після закінчення університету працював журналістом в одеських виданнях. У 1987 році переїхав до Москви і розпочав кар'єру в телевізійній галузі.

Акторська кар'єра

Як актор Валентин Опалєв дебютував в 1985 році в телефільмі "Шукаю інвестора". Згодом зіграв ролі у таких відомих фільмах і телесеріалах, як "Професіонал", "Гра", "Слідство веде знавець", "Метод Лаврової" та "Нюхач".

Опалєв володіє широким діапазоном акторських амплуа, від позитивних до негативних персонажів. Його герої відрізняються харизмою, переконливістю та психологічною глибиною.

Продюсерська діяльність

Паралельно з акторською кар'єрою Валентин Опалєв активно займався продюсерською діяльністю. У 1991 році заснував телекомпанію "Мостелефільм", а у 2002 році – "Київтелефільм".

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Опалєв виступив продюсером десятків телевізійних проектів, серед яких популярні серіали "Каменська", "Моя прекрасна няня", "Кухня", "Фізрук" та "Готель Елеон". Його продюсерські роботи неодноразово були відзначені престижними нагородами, включаючи премію "ТЕФІ".

Медіабізнес

Телекомпанії, засновані Валентином Опалєвим, стали одними з провідних медіахолдингів в Україні та росії. Вони володіють декількома телеканалами, студіями продакшну та дистриб'юторськими компаніями.

Публічна діяльність

Опалєв є членом академії Російського телебачення та гільдії продюсерів росії. Він активно бере участь у галузевих заходах, конференціях та форумах.

У 2020 році Опалєв став продюсером документального фільму "Донбасс. Солов'їний край". Фільм, присвячений подіям на сході України, викликав неоднозначну реакцію в суспільстві.

Валентин Олегович Опалєв – видатний український актор, теле- та кінопродюсер, медіамагнат. Його талант, наполегливість і бізнес-чуття зробили його одним з найвпливовіших діячів у вітчизняній та міжнародній кіноіндустрії.

Питання, що часто задаються

  • Які найбільш відомі ролі Валентина Опалєва?
  • Які телесеріали продюсував Валентин Опалєв?
  • Які телеканали належать медіахолдингу Валентина Опалєва?
  • У яких галузевих організаціях є членом Валентин Опалєв?
  • Який документальний фільм спродюсував Валентин Опалєв у 2020 році?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 17 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".