https://reporter.zp.ua

Нова Дмитрівка (Ізюмський район)

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Нова Дмитрівка: Історичне та сучасне село України

Географічне розташування

Нова Дмитрівка – мальовниче село, розташоване в Ізюмському районі Харківської області, на сході України. Село входить до складу Барвінківської міської громади, раніше підпорядковувалося Рідненській сільській раді.

Історія

Точна дата заснування Нової Дмитрівки невідома. Однак існує легенда, що колись тут зупинилися козаки-переселенці під час пошуків нових земель. Вони запримітили родючі ґрунти та живописні краєвиди і вирішили заснувати поселення на цьому місці.

З плином часу село розвивалося і зростало. Жителі займалися переважно сільським господарством, вирощували зернові культури та розводили худобу. У Новій Дмитрівці була відкрита школа, а також побудована церква.

Сучасний стан

Сьогодні Нова Дмитрівка – невелике, але затишне село з населенням 236 осіб (станом на 2020 рік). Господарство села переважно сільськогосподарське, тут вирощуються зернові культури, соняшник та інші сільськогосподарські культури.

У селі є початкова школа, фельдшерсько-акушерський пункт та кілька магазинів. Також працює будинок культури, де проводяться різні заходи та свята.

Соціальна сфера

Соціальна сфера в Новій Дмитрівці представлена початковою школою, де навчаються діти з 1 по 4 клас. Навчальний процес здійснюється українською мовою.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Для медичного обслуговування мешканців села функціонує фельдшерсько-акушерський пункт, де надається первинна медична допомога.

У селі працює будинок культури, де проводяться різноманітні культурно-масові заходи, працюють гуртки та секції. А також діє бібліотека, яка є осередком культурного життя Нової Дмитрівки.

Транспорт та інфраструктура

Село Нова Дмитрівка має розвинену транспортну інфраструктуру. Через нього проходить асфальтована автодорога, що з'єднує його з районним центром – містом Барвінкове, та іншими населеними пунктами району.

У селі є регулярне автобусне сполучення з Барвінковим та сусідніми селами. Також діє залізнична станція "Рідне", яка розташована за кілька кілометрів від Нової Дмитрівки.

Нова Дмитрівка – типове українське село з давньою історією, затишною атмосферою та працьовитими жителями. Сьогодні село стикається з рядом викликів, пов'язаних із відтоком населення та економічними труднощами. Проте, завдяки спільним зусиллям місцевої громади та підтримки держави, Нова Дмитрівка має потенціал для подальшого розвитку та процвітання.

Запитання, що часто задаються

  1. Де розташована Нова Дмитрівка?
  2. Яке населення Нової Дмитрівки?
  3. Які основні галузі економіки в Новій Дмитрівці?
  4. Які соціальні об'єкти є в Новій Дмитрівці?
  5. Як можна дістатися до Нової Дмитрівки?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 23 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".