https://reporter.zp.ua

Моя прекрасна нянька

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Що таке "Моя прекрасна нянька"?

"Моя прекрасна нянька" (рос. Моя прекрасная няня) — російський комедійний сімейний телесеріал, створений виробничими компаніями Амедіа та Sony Pictures. Він є адаптацією американського ситкому "Няня" (англ. The Nanny), який транслювався з 1993 по 1999 рік.

Сюжет

Серіал розгортається навколо життя Вікторії Прутковської (Анастасія Заворотнюк), чарівної і не надто розумної жінки, що працює нянею у багатій родині Шаталиних. Голова сім'ї, Максим (Сергій Жигунов), є успішним продюсером і самотнім батьком трьох дітей: Жені (Андрій Леонов), Маші (Катерина Дубакіна) та Дениса (Борис Смолкин).

Вікторія миттєво стає улюбленицею дітей і наводить лад у їхньому житті. Однак її екстравагантна поведінка і звички постійно потрапляють у халепу, викликаючи сміх і роздратування у Шаталиних. Поступово Вікторія та Максим зближуються, незважаючи на різницю в соціальному становищі.

Персонажі

 • Вікторія Прутковська (Анастасія Заворотнюк) – головна героїня, колишня продавчиня косметики, а нині няня. Вона чарівна, по-своєму розумна і має велике серце.
 • Максим Шаталин (Сергій Жигунов) – продюсер і самотній батько. Він спочатку скептично ставиться до Вікторії, але поступово закохується в неї.
 • Женя Шаталин (Андрій Леонов) – старший син Максима, розумний і освічений. Він спочатку зневажливо ставиться до Вікторії, але згодом стає її надійним другом.
 • Маша Шаталина (Катерина Дубакіна) – дочка Максима, підліток, що любить моду і хлопчиків. Вона часто виявляється в незручних ситуаціях через поради Вікторії.
 • Денис Шаталин (Борис Смолкин) – наймолодший син Максима, допитливий і чутливий хлопчик. Він обожнює Вікторію і вважає її старшою сестрою.

Популярність і культурне значення

"Моя прекрасна няня" стала одним з найпопулярніших телесеріалів у росії та країнах СНД. Серіал транслювався з 2004 по 2009 рік, було знято 168 серій. Він здобув численні нагороди, у тому числі багаторазову премію "ТЕФІ".

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Серіал став культурним феноменом, породивши мемів, цитат і навіть музичне шоу. Головна пісня серіалу, "Пять причин", стала хітом у багатьох країнах.

За лаштунками

 • Сценарій "Моєї прекрасної няні" був адаптований до російських реалій, з урахуванням культурних і соціальних особливостей.
 • Серіал знімався у Москві та Санкт-Петербурзі, а також в інших європейських країнах.
 • На роль Вікторії Прутковської претендувало понад 100 акторок. Режисер Антон Федотов обрав Анастасію Заворотнюк, яка на той час вже була відома глядачам за роллю в серіалі "Кодекс честі".
 • Серіал був знятий у форматі ситкому, з використанням декількох камер і глядацького сміху.

"Моя прекрасна няня" – це культовий російський телесеріал, який приніс популярність багатьом акторам і став улюбленим для глядачів різних поколінь. Його позитивний настрій, чарівні персонажі та веселі сюжетні лінії зробили серіал класикою російського телебачення.

Запитання, що часто задаються

 1. На кого заснована головна героїня серіалу?
 2. Скільки серій було знято?
 3. Хто написав головну пісню серіалу?
 4. Де знімали серіал "Моя прекрасна няня"?
 5. Чому серіал став настільки популярним?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 18 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.

Останні новини

Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".