https://reporter.zp.ua

Міхаель Кречмер

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Біографія

Ранні роки та освіта

Міхаель Кречмер народився 7 травня 1975 року в місті Герліц, Нижня Лужиця, НДР (нині Німеччина). Він навчався в Економічному університеті Фрайберга (Technische Universität Bergakademie Freiberg), де отримав ступінь магістра з управління охороною навколишнього середовища.

Політична кар'єра

У 2004 році Кречмер став членом Християнсько-демократичного союзу (ХДС). У 2002 році він став членом ландтагу Саксонії (парламенту землі) і швидко піднявся по партійних лавах.

У 2017 році Кречмер був обраний прем'єр-міністром Саксонії, змінивши Станіслава Тілліха. Він став наймолодшим прем'єр-міністром в історії Саксонії.

Політичні погляди

Кречмер є консервативним політиком, що підтримує традиційні цінності та вільний ринок. Він виступає проти одностатевих шлюбів і масової імміграції.

Кречмер також є прихильником тісних відносин з росією. Він підтримував газопровід "Північний потік-2", попри критику з боку інших країн ЄС.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Саксонська політика

За час свого прем'єрства Кречмер зосередився на поліпшенні економіки Саксонії та створенні робочих місць. Він також сприяв розвитку інфраструктури, транспорту та освіти у землі.

Особисте життя

Кречмер одружений і має трьох дітей. Він є пристрасним шанувальником футболу і навіть грав за аматорський футбольний клуб.

Міхаель Кречмер є досвідченим політиком, що обіймає посаду прем'єр-міністра Саксонії з 2017 року. Він є консерватором, що підтримує тісні відносини з росією. За час свого прем'єрства Кречмер зосередився на економічному розвитку Саксонії і поліпшенні інфраструктури та соціальних послуг.

Поширені запитання

  • Хто такий Міхаель Кречмер?
  • Яка його політична партія?
  • Скільки років він є прем'єр-міністром Саксонії?
  • Які його політичні погляди?
  • Підтримує чи він близькі відносини з росією?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 19 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.

Останні новини

Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".