https://reporter.zp.ua

Маскалі

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Маскалі – Італійське місто на Сицилії

1: Географічне розташування та поділ

Муніципалітет (італ. Mascali, сиц. Màscali) розташований на острові Сицилія, південному регіоні Італії. Він знаходиться приблизно за 30 кілометрів на північ від Катанії, столиці однойменного метрополійного міста, в якому він розташований. Маскалі займає площу близько 39 квадратних кілометрів і складається з двох основних районів: самого містечка Маскалі та районів, які називаються La Piraguazza та Nunziata.

2: Історія

Археологічні розкопки свідчать про те, що територія, на якій зараз розташована Маскалі, була заселена принаймні з бронзової доби. У давнину тут існувало селище під назвою Маскара, яке було частиною грецької колонії Наксос. У римський період Маскалі стала муніципієм, що входив до римської провінції Сицилія.

Після падіння Римської імперії Маскалі зазнала численних вторгнень, включаючи арабів у 9-му столітті, норманів у 11-му столітті та швабів у 13-му столітті. У 16-му столітті місто стало володінням роду Ла К'єра. У 17-му столітті Маскалі була зруйнована потужним землетрусом і відбудована на новому місці.

3: Економіка та культура

Економіка Маскалі базується переважно на сільському господарстві, зокрема на вирощуванні оливок, винограду та зернових. У місті також є кілька малих промислових підприємств.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Маскалі відома своїми культурними традиціями, в тому числі щорічним фестивалем у честь святої Агати, який проводиться в лютому. У місті також є кілька історичних пам'яток, таких як церква Мадонна делла П'єрагуцца, яка була побудована в 16-му столітті.

4: Політика та адміністрація

Маскалі керується мером та міською радою, яка обирається на п'ятирічний термін. Поточним мером міста є Сальваторе Літтеро.

Адміністративно Маскалі поділяється на чотири райони (квартали):

  • Centro Storico
  • La Piraguazza
  • Nunziata
  • Pozzillo

5: Населення

Станом на 2022 рік у Маскалі проживало 14 407 жителів. Густота населення становить близько 368 жителів на квадратний кілометр. Більшість жителів Маскалі є сицилійцями, але в місті також проживає невелика кількість іноземців.

Маскалі – це мальовниче містечко, розташоване на унікальному історико-культурному тлі. Його багата історія, мальовничі пейзажі та привітні жителі роблять його привабливим місцем для туристів та жителів.

Поширені запитання

  1. Яке походження назви Маскалі?
  2. Які основні визначні пам'ятки в Маскалі?
  3. Котра основна галузь економіки Маскалі?
  4. Коли відбувається щорічний фестиваль Сант'Агати в Маскалі?
  5. Які райони (квартали) входять до складу Маскалі?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 19 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".