https://reporter.zp.ua

Луганська державна академія культури і мистецтв

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Загальна інформація

Луганська державна академія культури і мистецтв (ЛДАКМ) була заснована в 1965 році як Луганське обласне культурно-освітнє училище. У 1988 році училище було реорганізовано в Луганське державне училище культури, а в 2001 році – у Луганську державну академію культури і мистецтв.

Академія розташовувалася у місті Луганську, на вулиці Краснодонській, 61. Вона була одним із провідних навчальних закладів у сфері культури та мистецтва в Луганській області. У ЛДАКМ навчалося понад 1000 студентів за денною та заочною формами навчання.

Факультети та спеціальності

Академія складалася з двох факультетів:

 • Факультет культури і мистецтв:
  • Спеціальність "Народна художня творчість"
  • Спеціальність "Режисура театралізованих заходів та свят"
  • Спеціальність "Музичне мистецтво"
 • Факультет менеджменту та економіки:
  • Спеціальність "Менеджмент соціокультурної діяльності"
  • Спеціальність "Економіка підприємства"

Навчальний процес

Навчальний процес в ЛДАКМ був спрямований на підготовку висококваліфікованих фахівців у сфері культури та мистецтва. Студенти вивчали теоретичні та практичні дисципліни, необхідні для їх професійної діяльності.

Академія співпрацювала з провідними культурними установами міста Луганська та Луганської області. Студенти проходили практику в театрах, музеях, бібліотеках і концертних залах. Академія також мала власний театр-студію, де студенти могли відпрацьовувати акторські та режисерські навички.

Наукова діяльність

В ЛДАКМ велася активна наукова діяльність. Викладачі академії публікували монографії, статті у наукових журналах та брали участь у наукових конференціях. Академія проводила власні наукові конференції та видавала наукові збірники.

Мистецька самодіяльність

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Академія культури і мистецтв була центром мистецького життя не лише для студентів, але й для всього міста Луганська. У ЛДАКМ працювали різноманітні творчі колективи: хор, оркестр, ансамбль танцю, театральна студія та літературно-музична студія.

Переміщення до Києва

Після початку бойових дій на сході України у 2014 році ЛДАКМ була тимчасово переміщена з Луганська до Києва. Академія розмістилася в будівлі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, що знаходиться на вулиці Липській, 16.

У Києві ЛДАКМ продовжила свою діяльність. Академія пропонує студентам денну та заочну форми навчання, проводить наукову роботу та розвиває мистецьку самодіяльність. Планується повернення ЛДАКМ до Луганська після завершення конфлікту на сході України.

Луганська державна академія культури і мистецтв є одним із провідних навчальних закладів в Україні у сфері культури та мистецтва. Академія готує висококваліфікованих фахівців, які працюють у театрах, музеях, бібліотеках, концертних залах та інших культурних установах. У ЛДАКМ ведеться активна наукова та мистецька діяльність.

Запитання, що часто задаються

 • Де зараз знаходиться Луганська державна академія культури і мистецтв? – Академія тимчасово переміщена до Києва, на вулицю Липську, 16.
 • Чи ведеться навчальний процес в ЛДАКМ? – Так, академія продовжує свою діяльність у Києві.
 • Чи є в ЛДАКМ денна форма навчання? – Так, академія пропонує студентам денну та заочну форми навчання.
 • Які спеціальності можна отримати в ЛДАКМ? – Академія пропонує навчання за такими спеціальностями: "Народна художня творчість", "Режисура театралізованих заходів та свят", "Музичне мистецтво", "Менеджмент соціокультурної діяльності", "Економіка підприємства".
 • Чи є в ЛДАКМ творчі колективи? – Так, в академії працюють хор, оркестр, ансамбль танцю, театральна студія та літературно-музична студія.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 13 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".