https://reporter.zp.ua

Крайній Валерій Григорович

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Основні положення

Ця стаття детально описує життєвий шлях та політичну діяльність Валерія Григоровича Крайнього, колишнього народного депутата України та чинного голови Запорізької обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина".

Біографія

Валерій Григорович Крайній народився 24 листопада 1948 року в місті Запоріжжя, Україна. Після закінчення Запорізького металургійного технікуму він працював на Запорізькому титано-магнієвому комбінаті.

Політична кар'єра

Політична діяльність Валерія Крайнього почалася в 1990 році, коли його було обрано депутатом Запорізької міської ради. Згодом він став членом Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", яке тоді очолювала Юлія Тимошенко. У 1998 році Крайній був обраний народним депутатом України від виборчого округу №78 у Запорізькій області.

Як народний депутат, Крайній був членом Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Він активно працював над законопроектами, спрямованими на розвиток енергетичного сектору України. У 2008 році Крайній став головою Запорізької обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина".

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Громадська діяльність

Крім політичної діяльності, Валерій Крайній займається громадською діяльністю. Він є засновником та головою Запорізького обласного центру підтримки дітей, позбавлених батьківського піклування. Центр надає допомогу сиротам та дітям, що опинися у складних життєвих обставинах.

Нагороди та відзнаки

Валерій Крайній удостоєний низки нагород та відзнак, зокрема, ордену "За заслуги" III ступеня та почесного звання "Заслужений працівник паливно-енергетичного комплексу України".

Валерій Григорович Крайній є авторитетним українським політиком та громадським діячем. Його багаторічна діяльність у Верховній Раді України та на посаді голови Запорізької обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" внесла значний вклад у розвиток Запорізької області та всієї України.

Запитання, що часто задаються

  1. Коли народився Валерій Григорович Крайній?
  2. Яку політичну партію очолює Валерій Крайній у Запорізькій області?
  3. Які нагороди та відзнаки отримав Валерій Крайній?
  4. Чим займається Запорізький обласний центр підтримки дітей, позбавлених батьківського піклування?
  5. Яким був внесок Валерія Крайнього у розвиток Запорізької області?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 17 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".