https://reporter.zp.ua

Копилов Вадим Анатолійович

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Біографія

Вадим Анатолійович Копилов народився 19 вересня 1958 року в місті Стаханові Луганської області. В юному віці переїхав до смт Талалаївка на Чернігівщині, де здобув середню освіту.

Після строкової служби в армії закінчив Київську вищу школу МВС СРСР за спеціальністю "правознавство". Пізніше, в 1996 році, здобув кваліфікацію магістра правового управління в Національній академії внутрішніх справ.

Початок кар'єри

Свою кар'єру в органах внутрішніх справ розпочав у 1982 році дільничним інспектором міліції Талалаївського райвідділу УМВС у Чернігівській області. З 1991 до 1995 року обіймав різні керівні посади в Талалаївському та Чернігівському районах.

На керівних посадах

У 1995 році Вадим Копилов призначений на посаду начальника УМВС в Чернігівській області. На цій посаді перебував до 2000 року. Згодом очолював Департамент з боротьби з організованою злочинністю МВС України, а з 2005 по 2006 рік – Департамент кримінальної міліції МВС України.

Міністр внутрішніх справ

З 2006 до 2010 року Вадим Копилов обіймав посаду Міністра внутрішніх справ України. За час його керівництва МВС було проведено низку реформ, зокрема, реформу міліції та створення Патрульної служби.

Політична кар'єра

Після відставки з посади міністра Вадим Копилов пішов у політику. Він обирався народним депутатом України чотирьох скликань (VI, VII, VIII та IX). В 2014 році був призначений на посаду віце-прем'єр-міністра України та виконував обов'язки міністра соціальної політики.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Особисте життя

Вадим Копилов одружений, має двох дітей. Його дружина – Копилова Людмила Степанівна, працює прокурором. Син – Копилов Костянтин Вадимович, офіцер Збройних сил України.

Нагороди та відзнаки

Вадим Копилов удостоєний звання "Заслужений юрист України", нагороджений орденами "За заслуги" II та III ступенів, медалями "За бездоганну службу" і "За охорону громадського порядку".

Вадим Анатолійович Копилов – український державний діяч з багаторічним досвідом роботи в органах внутрішніх справ та правоохоронній сфері. Він обіймав високі посади в МВС України, зокрема, посаду міністра внутрішніх справ, та зробив значний внесок у реформування міліції та створення Патрульної служби.

Часті запитання

 • Коли народився Вадим Копилов?
  • 19 вересня 1958 року
 • Де він розпочав свою кар'єру?
  • Дільничним інспектором міліції в Талалаївському районі
 • Які реформи були проведені під час керівництва Копилова МВС?
  • Реформа міліції та створення Патрульної служби
 • У яких політичних партіях Вадим Копилов був членом?
  • Немає інформації про партійну приналежність
 • Які нагороди має Вадим Копилов?
  • Орден "За заслуги" II та III ступенів, медалі "За бездоганну службу" і "За охорону громадського порядку"

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 22 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".